Yedek Gelin Ayakkabısı

Düğün günü her kadın gibi siz de sıradan olmayan seçkin ve zarif bir ayakkabı seçmek istersiniz değil mi? Ancak bu ayakkabılar bir süre sonra sizi yorgun düşürecek ve rahatsız bırakacaktır. Durum böyle olunca yedek ayakkabı ile geceye devam edebilirsiniz. Peki, yedek ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır? Diye soruyorsanız işte bu yazıdan sonra gerekli cevabı bulabilirsiniz.

yedek gelin ayakkabıları

yedek gelin ayakkabıları

Dantelli Babet Modelleri

Salona ihtişamlı ve görkemli bir ayakkabılarla girmiş olabilirsiniz. Ancak bir süre sonra ilk canlılığınız yerini yorgunluğa bırakacaktır. Onun için boyunuzda müsaitse eğer düğün günü daha çok yumuşak kumaştan tasarlanan taşlı ve el işi süslemeli babetlere yoğunlaşabilirsiniz.

Renk Tonları

Daha çok renkli modeller seviyorsanız gelin ayakkabısı konusunda da babetlerinizi renkli seçebilirsiniz. Örneğin: Gelin çiçeğinizle ve düğün dekorunuzla uyum sağlayan babet oldukça şeker olacaktır. Cıvıltılı renk tonlarının hakim olduğu bir babetle sizde harika bir gelin olmaya ne dersiniz?

yedek gelin ayakkabı modelleri

yedek gelin ayakkabı modelleri

Yaratıcılık

Düğün günü daha yaratıcı olmak istiyorsanız eğer partnerinizle aranızda geçen bir durumu babetlerinizin üzerinde resmettirin. Bu hem hatıra açısından hem de sevimlilik açısından oldukça zarif duracaktır. Kumaş bir spor ayakkabınız varsa bunun üzerine isimlerinizi veya soy isimlerinizi de yazdırarak romantik bir şıklık elde edebilirsiniz.

Converse Modelleri

Converse bayılan bayanlar gelinlik altına da giyerek bu tutkularını devam etmek isteyebiliyorlar. Sizde topukludan nefret edenlerdenseniz gelinlik altına converse giyerek hem rahat hem de farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.