Uzman Bir Göz

 

Düğün anınızı harika güzelliklerle birleştirerek sizlere güzel hatıralar bırakan Fatih Genç bu konuda profesyonel çalışmasını sizlerle paylaşıyor. Düğün videosu çekimlerinin yanı sıra kalite her zaman önemli.

Düğün Çekimi

Fatih Genç, medya sektöründe başarılı çalışmalarıyla bilinir. Uzmanlık alanını görsel gücü ile birleştirerek, düğün konseptine farklı bir bakış sunuyor. Fatih Genç belgesel programları ve çeşitli televizyon programlarında çekimleriyle tanınmış bir kişi. Kısa filmler, görüntü yönetmenliği ve tanıtım filmlerinde adını sıkça duyurmuş biri. Evlenecek çiftlere düğün konseptinde yardımcı olacak profesyonel bir kişi.

düğün

düğün

Video Çekimi

Düğün çekimlerinde çiftlerin istediği bir hikaye baz alınır. Fotoğraflar ve video ile düğün gecesi tamamlanır. Düğün gecesinde özellikle nelerin olması gerektiği belirtilir. Ayrıntıları çiftler verir ve hayallerinde olan bir konsepti görürler.

video çekim

video çekim

Kına Gecesi Çekimi

Düğün günü tarihini belirleyen çiftler bir ay önceden firma ile iletişime geçmeli. Düğün için uygun bir plan yapılmalı ve ayrıntılar düşünülmeli. Dış ve iç mekan çekimlerinde kalite çok önemli etken. Kına gecesi çekimi çiftelere hediye olarak sunulur. Dış mekan çekiminde değişik kostümler kullanılır. Belirlediğiniz kurgu ile kostümler belirlenir ve hayalinizde olan bir çekim gerçekleştirilir.

kına

kına

3D Klasik Çekim

3 D formatı ile yapılan çekimler farklı formatta. 3 D yayını yaygın olmadığı için şimdilik tavsiye edilmiyor.

Düğün Videosu Çekimi

Çekim sırasında çiftler dakika ve saniyesiyle takip edilir. Çekim öncesinde belirli bir kurgu ile hikaye belirlenir. Dış mekan çekimlerinde kalitenin yüksek olması gerekir. Ayrıntıları sizler belirlersiniz . Gelin ve damadın her ayrıntısı düğünde çok önemli.

Sunulan Paketler Nelerdir?

Düğün çekimlerinde özellikle müzik çok önemli. Güzel bir müzik ile hatıralarınız daha iyi olur. Panoramik albümler, ailenin albümü, çekilen videolar mükemmel şekilde olmalı. Cep albümü de organizasyon içinde sunulur. Poster baskısı ve her detay ayrıntılarıyla çiftlere verilir.

 

düğün videosu

düğün videosu

Düğünmevsimi.Com’dan Özel Sürprizler

Dugunmevsimi.com farklı sürprizler ve kaliteyi tüm tasarımlarında sizlere sunar. Özel kampanyalar ve istediğiniz detaylar. Dış mekanlarda özellikle sizlerin istediği tarihin yerler seçilir. Profesyonel çalışma ve usta ekiple güzel bir düğün gecesi.

İstanbul Dışı Çekimlerimiz

Türkiye’nin her yerinde düğün çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. O güzel gece harika olmalı ve sizlerin istediği gibi yapılmalı. Gerçek kurgu eşliğinde yapılan tüm düğün organizasyonunda sizlerin hayalleri gerçekleşecek. En iyi tasarımlar ve güzel bir konsept ile düğününüzü sevdiklerinize de sürprizlerle gerçekleştireceksiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme zamanı.