Türkiye’de Bulunan Balayı Noktaları

Balayını en güzel şekilde yaşamak isteyen çiftler son dönemlerde seçimini Türkiye’den yana kullanıyor. Üstelik bunun için oldukça haklı nedenleri bulunuyor.

Bodrum’da Balayı

Özellikle de yaz aylarında insanların akıllarına ilk gelen yerlerin başında Bodrum geliyor. Gerek tarihi gerekse doğal güzellikler bakımından çiftlere istediklerini veren şehir içerisinde her bütçeye uygun oteller bulunmakta.

Türkiye’de Bulunan Balayı Noktaları

Marmaris’te Balayı

Yerli yabancı binlerce çiftin ziyaret ettiği yerlerden bir tanesi olan Marmaris içerisinde yer alan pek l-çok kanyona kısa süreler içerisinde ulaşılabiliyor. Bodrum gibi Marmaris’te de oda-kahvaltından başlayarak yarım pansiyon, tam pansiyon, ultra her şey dahil birçok farklı oteli görmek mümkün.

Türkiye’de Bulunan Balayı NoktalarıAntalya – Belek’te Balayı

Yalnızca Türkiye’de değil dünyada da çiftlerin balayı için en fazla tercih ettiği ilk 10 lokasyon içerisinde yer alan bölgenin içerisinde şelaleler, kanyonlar, plajlar, müzeler, antik kentler, mağaralar bulunuyor. Böylece çiftler dolu dolu bir balayı geçirmiş oluyorlar.

Türkiye’de Bulunan Balayı Noktaları

Çeşme’de Balayı

Son dönemlerin en gözde tatil yerlerinden bir tanesi olan Çeşme, binlerce yıllık geçmişi ile görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-05-12 09:18:30Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comËʼ§(±KI|

Antalya – Lara’da Balayı

Antalya içerisindeki balayı otelleri bölgesi olarak bilinen Lara’daki uzun sahil şeridi içerisinde herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak tarzda oteller bulunuyor. Bir yandan hareketli diğer bir yandan sakin bir yerlere gitmek isteyen kişiler buraya gelebilirler.

Türkiye’de Bulunan Balayı Noktaları

Dalaman’da Balayı

Mavi ve yeşilin birleştiği en güzel yerlerden biri olan Dalaman gerek tekne turları gerekse otellerindeki her şey dahil balayı paketleri ile çiftlerin ilk duraklarından bir tanesi.

Türkiye’de Bulunan Balayı Noktaları

Kuşadası’nda Balayı

Gözde tatil bölgelerinden bir tanesi olan Kuşadası içerisinde ağırlıklı olarak her şey dahil oteller bulunuyor. Ancak isteğe bağlı olarak geç kahvaltı, aqua havuzlar, alkollü alkolsüz içecekler de otellerin bünyesinde yer almakta.

Türkiye’de Bulunan Balayı Noktaları

Datça’da Balayı

Sakin bir balayı geçirmek isteyen çiftler, balayı için Datça’yı tercih edebilirler. Buraya gelen kişilerin özellikle de Eski Datça bölgesini ziyaret etmesi gerekmekte.

Datça Balay1 Otelleri

Antalya – Side’de Balayı

Balayına geldikleri yerde kültür gezileri yapmak isteyen çiftlerin tercihi olan Side, özellikle de tarihi zenginlikleri ile insanlara istediklerini sunuyor. Bunun yanı sıra bölge kendine ait geleneği bozmadan lüks otelleri bünyesinde barındırıyor.

Türkiye’de Bulunan Balayı Noktaları