Teknede Düğün İçin İdeal Yerler

Sıcak havalarda düğünlerini karada değil de denizde yapmak isteyen çiftler artık düğün için mekandan ziyade tekne seçimi yapmayı tercih ediyorlar. Bunu bilen firmalar da çiftlerin seçmeleri adına birçok farklı seçenek sunuyor.

 

Butik Düğünler İçin Beyaz Kuğu

İstanbul Boğazı’nda düğün yapmayı düşünen çiftler ilk olarak Beyaz Kuğu ile irtibata geçiyor. Kokteyl düzeni 250 kişi olan mekanın kapalı alanında ise 150 kişi ağırlanabiliyor. Çiftler isterlerse dışarıdan catering servisi alabilir.

Beyaz Kuğu

Büyük Davetler İçin Lüfer Tekneler Grubu

Açık alanda 100 ile 750 arasında kişiyi ağırlayabilen Lüfer Tekneler Grubu kapalı alanda ise 50 ile 700 kişiyi ağırlayabiliyor. Çiftler eğer ki teknede kokteyl tarzı bir davet verecekse 1000 kişiye kadar misafirini teknede karşılayabilir.

Lüfer Tekneler Grubu

Şık Görüntüsü İle Gümüş Damla Yatı

Yatta yapacağı düğünün en şık şekilde gerçekleşmesini isteyen çiftler Gümüş Damla Yatı ile iletişime geçtikten sonra Kuruçeşme’ye giderek tekneyi inceleyebilirler. Düğünün yemek servisi yattaki mutfak ekibi ile gerçekleştiriliyor. Yemekli düğünlerde 135 ila 185 kişi ağırlanabiliyor.

Gümüş Damla Yatı

Joy Tekne Turu ile Romantik Bir Düğün

Boğazın farklı noktalarına gidilerek yapılacak romantik bir düğünün adresi olan Joy Tekne Turu’nun kapalı alan kapasitesi 500’ken açık alan kapasitesi 600 kişi.

Joy Tekne Turu

Aile ve Dostlarla Sıcak Bir Düğün

850 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi olan mekan girer girmez insanları sıcak bir şekilde karşılıyor. Oldukça romantik bir süslemeye sahip Tekne Turunuz ile birlikte çiftler mükemmel bir organizasyon ile dünya evine girecek.

tekne düğün

Kaliteli Düğünler İçin Bosfor

Karaköy’de bulunan Bosfor, teknede düğün yapmak isteyen çiftlerin isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Kokteyl düzendeki düğünlerde 500 kişiyi ağırlayan mekan yemek düzeninde ise 450 kişiyi ağırlıyor.

Bosfor

Nis Tekneleri’nde Eksiksiz Bir Düğün

Kapalı ve açık alanlarda verilen davetlerde 300 – 400 kişi ağırlayabilen mekanda canlı müzik performansı da bulunuyor.

Nis Tekneleri

Geceye Kadar Eğlence

Yemekli düzende 750 ile 1000 kişiyi ağırlayabilen Bosphorus Tekne Turu; ışık, ses ve sahne hizmetleri, yemek servisi hizmetlerini bünyesinde barındırıyor. Üstelik gece 03:00’e kadar servis devam ediyor.

Bosphorus Tekne Turu