Tarihi Bir Mekanda Evet Demenin Büyüsü

Doğanın muhteşem görüntüsünün yanı sıra tarihi bir alanda sevdiği kişi ile hayatını birleştirmek isteyen kişilerin bu isteklerini yerine getirmeyi hedefleyen resim2; bunun için renklerin en romantik tonları ile panoramik boğaz manzarasını birleştirmeyi de başarıyor.

 

Firmanın Ön Planda Olan Özellikleri

Açık alanlı mekanların en büyük sorunlarının başında sürpriz hava koşullarına karşı önlemleri olmamasıdır. Bazı mekanlarda önlem olarak kapalı alanlar bulunsa da bu alan açık alana göre oldukça küçük olabiliyor. Bunların aksine VERA Yıldız Bosphorus düğün esnada meydana gelebilecek hava değişikliği esnasında 30 saniye içerisinde kapanabilmektedir. Dolayısıyla yağış başlasa bile misafirler hiçbir şekilde bu hava durumundan etkilenmiyor. İsteyen çiftler kışın da bu mekanı kullanabilir. Terasın etrafının cam ile kapatılıp ısıtılması sayesinde kişiler boğaz manzarasına karşı düğünlerini yapabiliyor.

 

İstanbul’un En Güzel Manzaralarından Bir Tanesi

Mekan şehrin en muhteşem manzaralarından bir tanesine sahip. Düğün organizasyonunu burada yapmak isteyen çiftler konu ile alakalı profesyonel bir şekilde destek alacaklar. Bu destek sayesinde de düğün günü hiçbir sorun meydana gelmemiş olacaktır.

 

Düğün Paketi İçerisinde Neler Yer Alıyor?

Çiftler için özel olarak hazırlanan bu pakette hoş geldiniz kokteyli, pasta, DJ, ses ve ışık sistemi, limitsiz alkolsüz içecek servisi, nikah masası, nikah masası üzerine canlı çiçek, 5 kollu şamdan, tek kamera ile video çekimi, masanın ortasına ayna, 100 fotoğraf yer almaktadır. Çiftler isterlerse standart paket içeriğinde değişimler yapabilmektedir.

 

Çiftlere Bu Günlerinde Nasıl Yardım Ediliyor?

Gelin ve damat için hazırlanmış olan gelin odasının yanı sıra çiftin yakınlarının kullanması adına da özel bir alan hazırlanmakta. Düğün devam ederken mekan içerisinde birkaç görevli yalnızca çifte yardım etmek adına hazır bulunuyor.

 

Yemek Menüsü Hazırlanışı

Burada önemli olan şey çiftlerin istekleri. Gerek Türk gerekse dünya mutfaklarından en iddialı yemekler burada başarılı bir şekilde yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak A la Carte servisi de sunulmakta. Bu sayede çiftler kendilerine en uygun olduğuna inandıkları yemek menüsü kesinleştirerek düğün günü için hazır hale getirtebilirler.