Sürmeli Otel ile Farkınızı Yansıtın

Son dönemlerin trendlerinden bir tanesi olan otel düğünleri konusunda çiftler birçok farklı seçenek arasından kendilerine en uygun olanları seçmeye çalışıyor. Onlarca farklı alternatif içerisinde öne çıkan otellerden bir tanesi ise Sürmeli Otel.

 

Sürmeli Otel’i Diğerlerinden Ayıran Şeyler Nelerdir?

26 yıldır kalitesinden ödün vermeyen Sürmeli Otel, bu sektör içerisinde adından başarılı bir şekilde söz ettirmeye devam ediyor. Tecrübeli personeli, üstün hizmet kalitesi, muhteşem yemekleri ile bir adım öne çıkan mekanın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise 12. katında yer alan panoramik manzaralı balo salonu. Bu sayede çiftler istedikleri gibi özel manzaraya sahip bir mekanda düğünlerini yapmış oluyorlar.

d5f4ab56901ba13f_636x350

Otel Neden Bu Kadar Fazla Tercih Ediliyor?

Daha öncesinde otelde düğünlerini gerçekleştirmiş olan çiftlerin olumlu geri dönüşleri, yeni çiftlerin de düğünlerini Sürmeli Otel de yapmasındaki en büyük etkenlerden bir tanesi. Burada yapılmış olan organizasyonların ne kadar profesyonel bir şekilde gerçekleştiğini gören çiftler, kendi düğünlerini organize etmesi adına satış ofisindeki yetkililer ile hiç vakit kaybetmeden görüşmeye başlıyorlar. Otelin birlikte çalışmış olduğu organizasyon firmaları ile arasında en az 10 yıllık iş birlikleri bulunuyor. Bu sayede çiftler otel yetkililerine tam olarak istedikleri şeyleri ayrıntılı bir şekilde belirtiyor, tüm istekleri de eksiksizce yerine getirilmiş oluyor.

 

Düğün İçin Hazırlanan Paket Neleri Kapsıyor?

45 dakikalık kokteyl, birbirinden lezzetli davet menüleri, düğün pastası, salonun dekorasyonu, davet süresince limitsiz yerli içki, çifte özel süit odada konaklama hizmeti, aileler için düğün esnasında kullanabilecekleri bir oda, müzik, kına gecesi için ücretsiz salon; bu paket içerisinde bulunur.

 

Otelin Özellikleri Neler?

Gayrettepe gibi ulaşımı kolay bir mekanda yer alan otelin balo salonu, benzerlerinin aksine tam ışık alabileceği 12. katta bulunuyor. Panaromik İstanbul manzarasına sahip salon 320 kişiyi ağırlayabilir. İki kademeli olan salon tamamen dolu olduğu zaman bile oturanların sahneyi sorunsuzca görebilmesi için özel olarak hazırlanmıştır.

Sürmeli Otel ile Farkınızı Yansıtın sürmeli-otel-2

Yemek Menüsü Nasıl Hazırlanıyor?

Tecrübeli mutfak personeli sayesinde çiftlerin isteyebilecekleri her türlü menü kolayca oluşturulabiliyor. Organik ürünler, vejetaryen menüler de isteğe bağlı olarak hazırlanabilmekte.