Sosyal Tesislerde Düğün Yapmak İsteyenlere

Sosyal tesisler denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi grupların etkinlik yaptıkları bir alan olmalarıdır. Ancak son zamanlarda çiftler sosyal tesisleri farklı bir şekilde kullanmaya başladılar. Ekonomik ve şık bir düğün yapmak isteyen çiftlerin ihtiyaçlarını yerine getiren sosyal tesisler sayesinde artık isteyen herkes hayallerindeki düğünleri yapabiliyorlar.

 

Boğaz Manzarası İçin Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Yüksek tavanlı ve boğaz manzaralı olan bu mekan 400 kişiye kadar yapılacak düğün davetleri için ideal mekanlardan bir tanesi. Manzarası ve sunmuş olduğu profesyonel hizmeti oldukça uygun fiyatlar ile çiftlere iletiyor. Üstelik düğün paketi içerisinde düğün pastası, süsleme ve DJ hizmeti de dahil.

Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Doğa İçerisinde Cent Koleji Sosyal Tesisleri

Düğününü mümkün olduğu kadar doğa manzaralı çim bir alanda yapmak isteyen çiftler şimdilerde Tarabya’da bulunan Cent Koleji Sosyal Tesisleri’ni seçiyor. Kokteyl düzeninde 600 kişi, yemekli düzende ise 400 kişi ağırlanabiliyor. Tesis tarafından hazırlanan düğün paketi içerisinde fotoğraf ve düğün videosu haricindeki her şey yer almakta.

Cent Koleji Sosyal Tesisleri

Yadinbey Restaurant ile Ekonomik Bir Düğün

Anadolu yakasında ekonomik bir yerde düğününü yapmayı düşünen çiftler ise tercihlerini Yadinbey Restaurant’tan yana kullanıyorlar. Havuz başında bir düğün yapmak isteyen çiftler için özel olarak hazırlanmış mekanda 500 kişi ağırlanabilirken teras kapasitesi 750 kişi olarak belirlenmiş. Dolayısıyla çiftler diledikleri sayıda misafiri burada ağırlayabiliyor.

Yadinbey Restaurant

Kır Manzaralı Tuzla Termal Organizasyon Alanı

Şehrin en büyük özelliklerinin başında her bir ilçesinde farklı düğün mekanı bulunması. Düğününü kırlar içerisinde yapmak isteyen çiftlerin tercihi ise Tuzla Termal Organizasyon Alanı’ndan yana oluyor. Burada bulunan davet alanları sayesinde çiftler ister açık isterlerse kapalı alanlarda düğünlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Tuzla Termal Organizasyon Alanı

Az Sayılı Davetler İçin İdeal

Düğünü için yemek daveti verirken 200 300 kişilik bir listesi olan çiftler Sancaktepe’deki Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri’ni seçebiliyorlar. Doğa ve deniz manzarası olan bu mekan oldukça soft renkler ile dekore edilmiş durumda. Bu sayede çiftler kafalarında oluşturdukları romantik düğün kutlamasını oldukça başarılı ve ekonomik bir şekilde burada gerçekleştirebilirler.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri