Sıra Dışı Davetiye Modelleri  

 

Bilinen davetiye modellerinin dışına çıkmak isteyen ancak bunu nasıl gerçekleştireceğini bilemeyen çiftlerin bu isteklerini yerine getirmek için ortaya çıkan Bizim Davetiyemiz markası çıktı. Bu marka sayesinde artık insanlar diledikleri tarzda davetiyeleri kolaylıkla bulabiliyorlar.

Bizim Davetiyemiz Kimdir?

Şu an bu alanda tek olan Bizim Davetiyemiz, çiftlerin hayatlarında meydana gelebilecek en özel, mutlu ve romantik şey olan evlilik sürecini çok daha unutulmaz bir hale getirmek isteyen kişilere aradığı şeyleri başarılı bir şekilde veriyor. Bizim Davetiyemiz ile birlikte düğüne gelecek kişiler daha öncesinde olan davetiyelerin aksine birbirinden farklı davetiye modelleri ile sevdiklerini davet edecektir. Böylece misafirler hem etkilenilecek hem de uzun süreler boyunca yapılacak düğün kişilerin akıllarında kalacaktır. Bizim Davetiyemiz konsepti ie birlikte artık insanlar yalnızca düğünleri için değil aynı zamanda bekarlığa veda partisi, kına gecesi, nişan, doğum günü, ev partileri, şirket organizasyonları için özel efektler ile hazırlanmış davetiyeleri kişilere göndermektedir.

Kişiye Özel Davetiyeleri Ne Kadar Sürede Hazırlıyorlar?

Genel olarak çiftlerin akıllarında yer eden davetiye modelleri 7 gün içerisinde hazırlanarak kişilere iletilebiliyor.

Bu Senenin Davetiye Modası

Davetiye modelleri konusunda önemli olan şey çiftlerin neler istediği. Yani aslında moda denilen şey insanların sevdikleri şeylerdir. Böylece çiftler onların tarzını yansıtacak en güzel davetiyeleri hazırlatabilir, yapacakları etkinlik ile alakalı sevdiklerini bilgilendirebilirler.

Sıra Dışı Davetiye Modelleri

Hangi Davetiye Seçenekleri Bulunuyor?

Şimdilerde çiftlerin en fazla beğendiği davetiye modelleri arasında karikatür davetiyeleri kendine ilk sırada yer buluyor. Bu davetiye modelinde çiftlerin karikatürleri çiziliyor ve böylece insanlar kendilerini çizgi dünyasında görme imkanına erişebiliyorlar. Ayrıca ahşap davetiyeler ve çizgisel dizayn davetiyeler de yine çiftlerin büyük bir beğeni ile seçtiği davetiye modelleri içerisinde yer alıyor.

Neden Bizim Davetiye?

Artık insanlar dünyada moda olan her şeyi uygulamak istiyor. Böyle olunca da artık kağıttan hazırlanmış davetiyeler yerini sosyal medyada paylaşılan davetiyelere bırakmaya başladı. Bu sayede çiftler yapılacak çekimler sonrasında ortaya çıkacak birbirinden ilginç davetiyeleri hazırlatıyor, sonrasında da istedikleri herkese saniyeler içerisinde göndermenin keyfini doyasıya yaşıyor.