Samimi Düğünler İçin

Çiftler evlenme kararı aldıktan sonra düğünlerini nerede yapabileceklerine dair araştırmalar yapıyorlar. Bilindik tarzda düğün yapmak yerine restaurantta düğün yapmak isteyen çiftlerin İstanbul’da bu isteklerini yerine getirebilecek pek çok farklı restaurant bulunuyor.

 

Abartısız Düğünler İçin Kuleli Yakamoz Restaurant

Düğün yaptırmak isteyen ancak bunun çok fazla şaşaalı olmasını istemeyen çiftler genel olarak restaurant düğünlerini tercih ediyorlar. Üsküdar’da bulunan Kuleli Yakamoz Restaurant da çiftlere ister açık ister kapalı alanda düğünlerini yapma imkanını sunuyor. Cam oda şeklinde hazırlanmış olan boğaz manzaralı salonu içerisinde 200 kişi ağırlanabiliyor. Açık havada düğün yapmak isteyen çiftler ise 150 ila 400 kişiyi yemekli düzende ağırlayabilir.

Kuleli Yakamoz Restaurant

Havuz Başı Düğün Yapmak İsteyenler

Restaurant seçiminde havuz başını tercih eden çiftler Kartal’daki Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant’ı tercih edebiliyorlar. Mekanın en büyük özelliklerinden bir tanesi ise havuz başının yanı sıra Adalar manzarası. Böylece çiftler benzersiz bir mekanda düğün yapma fırsatına da erişmiş oluyor. Balo salonu içerisinde 500, havuz başında 400, restaurantta ise 150 kişi ağırlanabilir.

Karayemiş Tesisleri

Uygun Fiyatlı Çözümler İçin Marmara Şahane Restaurant

Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü içinde bulunan restaurant özellikle de ekonomik tarzda bir düğün yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yer almakta. Bahçe içinde bulunan restaurantın ayrıca deniz manzarası da bulunuyor. Açık alanda 450 ila 700 kişinin misafir edilebildiği mekanda kapalı alanda ise sayı 170. Burayı tercih eden çiftler genellikle kokteyl organizasyonlarını tercih ediyor.

0-1-copy

Festival Havasında Bir Düğün

Deniz aşığı sevgililer düğün için mekan arayışına girdikleri zaman tercihlerini de bu yönde yapmaya özen gösteriyor. Ancak pek çok mekanda ücret verilebilecekten çok daha fazlası olabiliyor. Nossa Costa ise çiftlerin bu isteklerini yerine getirmek adına büyük bir çalışma içerisindeler. Kokteyl tarzında 1500 kişiyi ağırlayabilen mekan, çiftlerin düğünlerinde sevdikleri ile keyifli bir şekilde vakit geçirebilmesi adına elinden gelen her türlü hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Denize açık balkonda yapılacak nikah sonrasında havuz başında yemek servisi yapılıyor. Böylece çiftler diledikleri her şeyi tek bir mekan içerisinde gerçekleştirmiş oluyor.

Nossa Costa