Saime Sultan Yalısı’nda Muhteşem Bir Düğün

Eşsiz bir doğa manzarasına sahip olan İzmir, romantik çiftlerin en fazla tercih ettiği mekanlardan bir tanesi. Buraya gelen çiftler ise birbirinden farklı düğün mekanları arasından seçimlerini kolaylıkla yapabiliyorlar. Ancak bu mekanlar arasında ilk sırada yer alan mekanlardan biri ise Saime Sultan Yalısı.

 

Çiftlerin Bu Mekanı Seçmesindeki Temel Etken

Yalının bulunduğu mekan, bundan dolayı pek çok çifti kendine çekiyor. Körfez manzarası, yalının tarihi konumu ve profesyonel hizmeti de birleştiği zaman yalı en fazla beğenilen mekanlardan bir tanesi oluyor.

 

Hizmet Paketi İçerisinde Neler Bulunuyor?

Düğün için verilen hizmet paketi orkestra, süs, dekor, fotoğraf, pasta, yiyecek – içecek hizmetini kapsamakta. Çiftler eğer isterlerse bu paketi satın alabilir, isterse de farklı hizmet paketlerine yönelebilir.

 

Düğün Esnasında Çiftin Yakınlarına Uygun Alan Var Mı?

Çiftin ailesi düğün esnasında ihtiyaç duydukları zaman yanlın içerisinde yer alan odayı kullanabiliyor.

 

Düğün Çiftlerine Sağlanılan Yardımlar

Çiftlerin oldukça zor geçen düğünleri esnasında onlara yardımcı olmak adına pek çok kişi seferber oluyor. Profesyonel bir ekibin yer almasının yanı sıra pasta, fotoğraf, süs, dekor orkestra seçimi gibi konularda çiftlere destek verilmektedir. Bu esnada çiftlerin kendi tarzlarına en uygun olacak şeyleri hazırlayan personeller sayesinde eksiksiz bir şekilde düğün yapılmış oluyor. Bununla birlikte bir personeli düğün bitene kadar yalnızca gelin ve damatla ilgilenmekte, onların herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmaması adına yardımcı oluyor.

IMG_5660

Yemek Menüsü Nasıl Hazırlanıyor?

Mekanın en önemli avantajlarından bir tanesi ise mutfağın mekan içerisinde yer alması. Bu sayede hazırlanan yemekler çok kısa süreler içerisinde ve sıcak olarak misafirlere sunuluyor. Ayrıca yalı bu sektör içerisindeki en başarılı kişiler ile çalışıyor. Böyle olunca hazırlanan menü tam anlamıyla müşterileri memnun ediyor.

 

Mekan Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Fiyatlardaki değişimin en büyük nedenlerinden bir tanesi hiç şüphesiz ki istenilen ayrıntılar. Belirli dönemlerde indirime giren fiyatlar yemekli bir düğün için 75 TL’den başlamaktadır. Kokteyl tarzı bir düğün yapmak isteyen çiftlerin ise ortalama 50 TL kişi başı ücret ödemesi gerekebilir.