Restaurant Düğünleri Hakkında Bilgi Alın

Sonbahar veya kış sezonunda düğün yapmayı düşünüyorsanız eğer, yapabileceğiniz en iyi düğün mekan seçimlerinden biri de Restaurant düğünü olabilir. Restaurant düğünleri ile soğuk kış günlerine göre daha sıcak ve samimiyetin olduğu bir mekan seçiminizi siz de en iyi şekilde seçmiş olabilirsiniz.

Gelin ve Damat

Hem gelinlik hem de damatlık için eğer ki Restaurant düğünü yapılıyor ise, çok abartılı gösterişin olduğu aksesuarlarla kendinizi süslememeye özen gösterin. Kabarık olmayan ve sade bir tasarımın olduğu gelinlik veya damatlık tercihi yapın. Mekana göre ceket altında duracak karizmatik bir yelek, harika bir alternatif sunacaktır. Aynı şekilde yaka çiçeği ya da kravat, papyon yerine fular da iyi bir seçenek olabilir…

restaurant düğünleri

restaurant düğünleri

Düğün Fiyatları

Eğer ki düğün mekanı olarak Restaurant düğünleri düşünüyorsanız, bu yönde maliyeti ne olacağı ise her yerde değişiklik göstereceği için net bir fiyat verilemez. Davet sayınız, boğaz manzaralı bir Restaurant mı istiyorsunuz, menü seçiminiz ne şekilde olacak ve buna benzer birçok soruların cevapları, maliyetini yükseltir ya da azaltır…

Restaurant Düğünleri Dekorları

Tavandan sarkıtabileceğiniz cam baloncuklardan tutun da, benzer şekilde içine yerleştirebilme yapabileceğiniz ‘tea-light’ ile harika bir sıcak havayı ortama yansıtabilirsiniz. Bu sarkıtlara aynı eş değerde masa üzerine de süslemelerde bulunabilir, cam kavanozlar kullanabilirsiniz. İçine koyacağınız beyaz, taze çiçekler ile süslemenizi en iyi dereceye çıkartabilirsiniz.

restaurant düğün yerleri

restaurant düğün yerleri

Davetiyelerde Menü Bilgisi

önce, davetiyelere sunulacak çoktan seçmeli mönü olmasına önem verin. Vegan konuklarınız dahi olabilir ve onları mutlu etmek için bile alternatifler sunun. Kış sezonunda evlenecekseniz, kış sezonuna uygun şekilde mevsimsel mönü seçebilirsiniz. Başlangıç, ara sıcak ve ana yemek seçimlerinizi standartlarda sunabilirsiniz. Çok büyük bir pasta seçmek yerine, davetlilere uygun şekilde tek kişilik minik pastalar ikram ederek bu şekle düğün pastasını da aradan çıkartmış olabilirsiniz.

Restaurant Düğün Tercih Nedeni

Sıcak ortamı bu düğün mekanlarıyla sunabilirsiniz. Bunun yanı sıra, samimi ortamı bu tarz organizasyonlarda yakalayabilir ve mönülerde bulunan yemeklerin kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz. Butik bir düğün yerine, daha elit bir düğün organizasyonu sağlamış olabilirsiniz.