Rengarenk Gelin Ayakkabıları

Düğün konseptiniz için belirlemiş ve seçmiş olduğunuz renkler ile düğün mekanınızdaki atmosferi tamamen değiştirebilir ve eşiniz ile aranızda olan aşkınızı dışarıya renkler ile en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Hal böyle olunca yapmanız gereken son günlerde hızlı bir trend olan gelin ayakkabıları seçiminizi de dikkatli seçmek oluyor.

Gelin Ayakkabısı ile Gelin Buketi

Gelin ayakkabınız ile birlikte eğer uygun renklerde bir gelin buketi kullanırsanız bu çiçekler ile kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz.

gelin buketi

gelin buketi

Son yıllarda gelinlerin tercihi de düğün temalarının renklerinin belirlenmesinden sonra gelin çiçeği ve gelin ayakkabısının seçilmesi yönünde ilerliyor.

Kırmızı Gelin Ayakkabıları

Aşk her zaman hayatımızı kırmızı renkli kapler ile çevreler ve koruma altına alır. Kırmızı her zaman aşkın rengi olarak nitelendirilir. Bu sebeple kırmızı temalı bir düğününüzde aşkınızı dışarıya en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

kırmızı gelin ayakkabısı

kırmızı gelin ayakkabısı

Kırmızı renginin koyu ve tok tonlarını siyah ve beyaz bir düğün konsepti ile birleştirerek mükemmel bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Beyaz gelinlik ile giyebileceğiniz kırmızı gelin ayakkabılarını kırmızı ruj ve gelin çiçeği ile tamamlayabilirsiniz.

Gelin Hazır, Nedime Hazır mı?

Yurt dışında oldukça popüler bir gelenek olan nedime kavramı ile düğün konseptlerinizi tamamlayabilirsiniz. Nedimeleriniz olacak ise o kişilerin de kıyafetlerinin ve ayakkabılarının sizinkiler ile aynı modeller olmasına özen göstererek düğün temanızı tamamlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz Stilinizi Unutmayın

Bu düğünün size ait olduğunu ve kendi kişisel zevkleriniz olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Ne tür bir stile sahip bir gelin olacağınıza yalnızca kendiniz karar verebilirsiniz.

stil

stil

Kendinizi rahat hissetmediğiniz ama giymeniz gerektiğini düşündüğünüz bir model ayakkabı yerine tamamen kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve sevdiğiniz bir ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz. Bu tür modeller ile karakterinizin özel noktalarını dışarıya en şık şekilde yansıtabilirsiniz.