Ramada Plaza Söğütözü ile Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

Düğününü şehir içerisinde yapmak isteyen ancak yaparken gürültüden uzak ve doğa ile iç içe olmak isteyen çiftlerin artık en fazla tercih ettiği otellerin başında Ramada Plaza Söğütözü gelmeye başladı.

 

En Yeni Teknoloji Burada

Türkiye’de bir ilk olan 360 derece video mapping özelliği sabit bir sistem olarak otel içerisinde yer almaktadır. Böylece standart olan balo salonu duvarları tahminlerin ötesi bir görüntüye erişmiş oluyor. Otel bünyesinde kokteyl düğünlerinde 750 kişi, yemekli düğünlerde ise 380 kişi ağırlayabiliyor. 484 metre büyüklüğünde olan balo salonunun yanı sıra isteyen çiftler ağaçlar ve çiçekler ile süslenmiş Cosy Plus Garden alternatifi de bulunmaktadır. Burada kokteyl düğün yapmak isteyen çiftler 500 kişi, yemekli düğün yapmak isteyen kişiler ise 300 kişi ağırlayabilirler.

36054_b

Burada Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilmekte?

Yaz ya da kış her mevsim çiftler burada diledikleri gibi bir düğün organizasyonuna imza atabilirler. Nişan yemekleri, düğün yemekleri, mezuniyet partileri, kına organizasyonları, doğum günü kutlamaları gibi farklı organizasyonlar da burada yapılabilir. Çiftler düğünleri ya da kına organizasyonları için kendilerine en uygun olan tarihler için yetkili kişiler ile iletişime geçebilirler. Bu sayede en uygun fiyatlara istenildiği gibi bir organizasyon yaptırabiliyorlar.

ramada_plaza_ankara_ust

Çiftler İçin Hazırlanan Hizmet Paketi İçerisinde Neler Bulunuyor?

Öncelikli olarak düğün ya da farklı organizasyonlarını Ramada Plaza Söğütözü bünyesinde yapmak isteyen çiftlere istedikleri danışmanlık hizmetini veriyorlar. Böylece çiftlerin düğün ile alakalı kafalarında yer eden soruların tamamına yanıt alabiliyorlar. Bunun yanı sıra çiftler düğün öncesinde menü tadımı yapabiliyorlar. Düğün esnasında yalnızca çifte değil, anne ve babalarına da ücretsiz düğün yemeği sunumu yapılır. Çift ve aileleri düğün günü kendilerine özel odada ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. Vestiyer hizmeti, düğün pastası, hoş geldin kokteyli, otopark hizmeti, odaya özel balayı kahvaltı servisi, çifte özel düğünün ertesi günü geç çıkış hizmeti, birinci evlilik yıldönümüne özel konaklama hediyesi de verilen hizmetler içerisinde yer alır. Geline özel nedime hizmeti sayesinde artık gelinler düğün için hazırlıklarını çok daha kısa süreler içerisinde tamamlamış oluyor.