Prenses Gelinler

Klasik stillere ve geleneklere bağlı kalmayı isteyen stil sahibi bir gelin adayıysanız yeni sezonda yer alan kabarık gelinlik modelleri sizler için ideal olacaktır. Hayallerinizde prensi bulduğunuzu ve hayalinizde kabarık gelinlik modeli ile bir prensese dönüşmek istiyorsanız, önerilerimize göz atmalısınız.

prensesler için gelinlik

prensesler için gelinlik

Kabarık Gelinlik ile Prensese Dönüşün

Ufak bir kız çocuğu olduğunuz dönemlerde kabarık gelinlik modelleri ile prensese dönüşmek isteyen gelin adayları için 2000’li yıllarda 1960’lı yılların sadeliğinin ön plana çıktığı modeller mevcut. 2010’lu yıllardan sonra moda haline gelen kabarık gelinlikleri giyerek klasik bir çizgide prenseslik hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu konuda tek ihtiyacınız olan şey vücudunuzu tanımak ve kabarık gelinlik modeliniz ile birlikte kullanacağınız aksesuarları doğru olarak seçmek olmalıdır.

Vücut Tipine Uygun

Kalçalarınızın geniş olduğunu düşünüyorsanız ve bu bölgenizi saklamak istiyorsanız kabarık gelinlik modelleri sizler için uygun olacaktır. Üst bölgeleriniz alt kısımlara göre ince ise daha da şanslısınız demektir. Kabarık gelinlik modeli tasarımcılarının en sevdiği beden ölçüleri bunlardır. Kendinize yakışan modeli bulabilmek için oldukça fazla seçeneğiniz olacak. Fakat boyunuzun ortalamanın üzerinde ise bu modellerden uzak durmalısınız.

kabarık gelinlik modelleri

kabarık gelinlik modelleri

Kabarık Gelinlikler

Dantelli ve tül kabarık gelinlik modelleri özellikle son yıllarda oldukça popüler. Aynı zamanda bel kısmında kemer ya da taşlı bir süsleme bulunması, belinizin olduğundan daha da ince gözükmesini sağlamaktadır. Derin göğüs dekoltesi, sırt dekoltesi ya da tek omuzlu modeller ile tasarlanmış olan kabarık etekler ile modern bir prenses olmayı başarabilirsiniz.

Ayakkabı Tercihi

Kabarık gelinlik modelleri ile birlikte topuklu ayakkabı modellerini kusursuz bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Cesaretinizi toplayarak en yüksek topuklu ayakkabıyı seçin ve boyunuzun olduğundan daha da uzun gözükmesini sağlayın. Eğer düğün gecesinde topuklu ayakkabı ile durmakta zorluk yaşayacağınızı düşünüyorsanız çantanıza yedek klasik model bir babet ayakkabı koyabilirsiniz.