Peri Masallarını Gerçekleştirebilecek Otel Düğünleri

Gelinlerin büyük bir kısmı düğünlerinin masallardaki kadar güzel olmasını isterler. Bunun için de otellerin çiftlere sunmuş olduğu düğünlere özel hizmet paketlerini ayrıntılı olarak incelerler. Daha sonrasında da bunlar arasından onlara en uygun oteli seçerek düğünleri için mekan arayışını sonlandırırlar.

 

Dedeman İstanbul ile Muhteşem Bir Düğün

En fazla bilinen otellerden bir tanesi olan Dedeman İstanbul, çiftlere sağlamış olduğu mükemmel hizmet ile ön plana çıkıyor. Çiftlerin en güzel günlerini çok daha güzel bir hale getirmeyi hedefleyen otel; buna uygun deneyimli personellere sahip.

Dedeman İstanbul

Farklı Seçeneklere Sahip İstanbul Vilayetler Evi

Çiftlerin açık ve kapalı düğün mekanı isteklerine anında yanıt veren İstanbul Vilayetler Evi Sarıyer’de bulunuyor. Deniz manzaralı bu mekan ekonomik fiyatları ile de rakiplerinden sıyrılıyor.

İstanbul Vilayetler Evi

Elit Düğünler İçin Mövenpick Hotel İstanbul 

Düğününü unutulmaz kılacak detaylar ile süslemek isteyen çiftler, bu isteklerini Mövenpick Hotel İstanbul ile gerçekleştiriyor. Otelin kapasitesi ikram türüne bağlı olarak değişebilmekte. Kokteyl prolonge ile 450, kokteyl ile 500, yemekli bir düğün ile 390 kişiyi burada ağırlayabilirsiniz.

GIRIS.indd

Geniş Düğün Paketi ile Ortaköy Princess

Boğaz manzaralı diğer bir mekan olan Ortaköy Princess, çiftlere açık ve kapalı alanlar sunuyor. Kapalı alanda düğününü yapmak isteyen çiftler 400 kişiyi, açık mekanda düğünü yapacak çiftlerse 350 kişiyi burada ağırlayabilirler. Düğününü yemekli olarak değil de kokteyl tarzda yapmak isteyen çiftler içinse 500 kişilik bir kapasite sunuluyor. Otelin sunmuş olduğu paketin içinde balayı odası, süsleme, karşılama kokteyli, müzik, düğün pastası bulunmakta.

ortakoy_princess_19_01

Yemekli Düğünlerin Adresi The Green Park Hotels Pendik

Düğününü Anadolu yakasında yapmayı planlayan çiftlerin tercihi olan otel özellikle de kalabalık düğünler için ideal bir mekan.

The Green Park Hotels

Popüler Mekan Titanic Port Bakırköy Hotel

Son zamanlarda çiftlerin en sık tercih ettiği yerlerden bir tanesi olan Titanic Port Bakırköy Hotel, şehir ve deniz manzarasına sahip kapalı bir mekan.

titanic-port-otel-nikah-03_4

Her Bütçeye Uygun Seçeneklere Sahip WOW İstanbul Hotels

Geniş bir mekana sahip olan WOW İstanbul Hotels, çiftlerin kendi bütçelerine en uygun seçenekleri bünyesinde barındırmayı başarıyor.

WOW-İstanbul-Hotels-Convention-Center