Otelde Yapılacak Düğünlerin Avantajları

Düğün denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi düğün salonları. Ancak çiftler özellikle de son zamanlarda düğün konseptlerini farklı şekillerde yapmaya başladılar. Şık bir düğün yapmak isteyen çiftler ise artık otelleri tercih ediyor. Çünkü otellerin pek çok farklı avantajı bulunmakta.

 

Kişi Sayısı Önemli Değil

Otellerin en büyük avantajlarından bir tanesi istenilen her davetli sayısına uygun çözümü çiftlere sunuyor. Öyle ki çiftler 200 – 300 davetli sayısına uygun ya da 700 – 800 davetli sayısına uygun otelleri kolaylıkla bulabilirler.

 

Şehir Dışından Gelecek Misafirlerin Konaklaması

Birçok çiftin düğüne gelecek olan yakınlarının bir kısmı düğünün yapılacağı yerden çok uzakta. Bu misafirlerin tamamı ise ne yazık ki çiftlerin ailelerin evlerinde konaklayamıyor. Otel düğünlerinde ise çiftlerin bu konuyu düşünmelerine gerek yok. Uzaktan gelecek olan misafirler, düğünün yapılacağı otelde indirimli bir şekilde konaklayabilirler.

 

Otelin En Önemli Konuğu Sizsiniz

Gelin ve damatlar düğün gününde otelin en önemli konukları olur. Otel görevlileri çiftlere özel balayı süitini hazırlarlar ve bu mutlu günlerini çok daha mutlu bir şekilde geçirebilirler. Otele giriş anından itibaren yetkili personeller çiftin her türlü ihtiyacını gidermek adına onların yanında bulunuyor.

7g_52b2f3f85b813

Hazırlık Odasında Tüm İhtiyaçlar Bulunuyor

Gelinin düğün başlamadan önce yapmak istediği hazırlıklar adına düzenlenen hazırlık odası özellikle de oteller de tam anlamıyla istenilen şeyleri içerisinde barındırıyor. Gelinin hazırlanması, makyajının istediği gibi yapılması gibi en önemli şeyler burada yapılabiliyor. Düğün esnasında da kullanılabilecek bu oda sayesinde yaşanabilecek ufak sorunlar da kısa süreler içerisinde giderilebiliyor.

 

Her Mevsim İçin İdeal

Pek çok çift otel düğünlerini kış aylarında tercih ediyor. Çünkü soğuk havalarda istenilen temada hazırlanmış olan oteller sayesinde çiftler ve sevdikleri sıcacık bir ortamda diledikleri gibi eğlenebilirler. Ancak oteller yaz aylarında da çok özel düzenlemeler ile insanların karşılarına çıkıyor. Yaz aylarında muhteşem ağaç ve çiçekler ile süslenen açık alanlar bahar aylarındaki kötü hava şartlarına göre özel önlemlere sahip. Bu sayede çiftler hiçbir sorun ile karşılaşmadan düğünlerini otellerde yapabiliyorlar.