Nikah Sonrası Eğlence İçin İdeal Mekanlar

Günümüzde çiftler artık bilinenin aksine nikah sonrasında direkt olarak evlerine gitmiyorlar. Sonrasında düğün yapılsın yapılmasın fark etmez, çiftler sevdikleri ile eğlenmek adına mekan arayışına girmeye başladılar. Üstelik seçenekleri hiç olmadığı kadar fazla.

 

Deniz Kenarındaki Davetler İçin BAU Akademi Tesisleri

Beşiktaş’ta bulunan mekan açık ve kapalı alan seçeneklerine sahip. Boğazın etkileyici manzarası eşliğinde yemekli düzende 100, kokteyl düzeninde ise 50 kişiden başlayacak nikah sonrası organizasyonlar başarılı bir şekilde yapılabiliyor.

akademi-restaurant-düğün-mekanları

Rumelihisarı’nın Gözdesi Serander Bosphorus

Özellikle de açık hava kapasitesi geniş olan bu mekanın kapalı alanı 300 kişi ağırlayabiliyor. Normalde alkolsüz olan mekanda isteğe bağlı olarak alkol servisi yapılıyor. Hafta sonlarında mekan içerisinde eğlence dünyasında tanınan müzik grupları canlı performansları ile misafirleri coşturuyor.

serander-bosphorus-club-02

Zarif Görüntüsü İle Nossa Costa

Denize sıfır balkonu ile görenleri kendine hayran bırakmayı başaran Nossa Costa pek çok farklı hizmeti çiftlerin beğenisine sunan mekanlardan bir tanesi olarak biliniyor.

l_nossa_1

Dekorasyonuyla Göz Dolduran Dolphin Restaurant

Sarıyer’de çok eski zamanlardan beri var olan Dolphin Restaurant özellikle de balık yemekleri ile ünlü. 20 yıldır insanlara hizmet veren mekan, nikah sonrasında kaliteli ve şık bir yerde eğlenmek isteyenlerin de ilk tercihleri arasında yer almayı başarıyor.

0120448_0.jpeg

Doğa Severlerin Tercihi İzoletta

Düşünülenden çok daha muhteşem bir ortamda bulunan İzoletta, orman içerisinde yer alan bir mekan. Yeşil bahçesi ve mekanda bulunan şömineleri ile hem eğlenceli hem de romantik bir hava yaratan İzoletta yalnızca nikah sonrasındaki eğlencelerde değil aynı zamanda butik düğünlerde de tercih edilen bir mekan.

0-352

Farklı Tarzı İle Mama Shelter

Beyaz örtülü, klasik dizayn edilmiş salonların aksine Mama Shelter çiftlere tam olarak istedikleri farklılığı vermeyi hedefliyor. Boğaz manzaralı mekan şimdilerde çiftlerin ve sevdiklerinin nikah sonrasındaki uğrak yeri.

Mama-Shelter-Istanbul-photos-Exterior-788x420

Nikah Sonrası Yemek için Ada Cafe Bakırköy

Çiftlerin nikah sonrası yemekleri için özel olarak hazırlanmış olan Ada Cafe Bakırköy kokteyl düzeninde 100 kişiye, yemek düzeninde ise 50 kişiye hizmet verebilmekte.

ada-life-otel-KHR6

Rengarenk Flora By Develi

Hareketli panelleri bulunan mekan böylece çiftlerin istedikleri gibi şekillendiriliyor, böylece nikah sonrasında çiftler sevdikleri ile burada keyifli bir şekilde vakit geçirebiliyor.

develi-flory-133017ZY