Nikah Şekerleri

İstanbul’da hizmet vermekte olan nikah şekeri ve hediyelik tasarımları yapan onlarca farklı firma arasında seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

nikah şekeri

nikah şekeri

Bu süreçte sizlerin işini biraz olsun kolaylaştırabilmek adına akılda kalıcı, işlevsel ve estetik görünümlü nikah şekerlerini bir araya getirdik. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz 12 ayrı harika nikah şekeri önerisi.

Düğün Fotoğrafları

Misafirlerinize nikah şekeri yerine daha akılda kalıcı ve özgün hediyeler sunmak istiyorsanız magnet nikah şekerlerini tercih edebilirsiniz. Yeni Bir Yaprak’da bulabileceğiniz özel tasarımlı cam magnetlerin üzerine dilerseniz fotoğraflarınızı bastırabilir ya da nikah tarihinizi ve isminizi üzerinize yazdırabilirsiniz.

fotoğraf

fotoğraf

Yeni Bir Yaprak markasında nikah şekerlerinden bisikletli objelere, şişelerden lokumluk nikah şekerlerine kadar pek çok farklı modeli bulabilirsiniz.

Lavantalı Kutular

Gelin damat nikah şekerleri uzun yıllardır en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu modeller arasında ise en popüler olanı lavanta kesesinin içerisine yerleştirilen nikah şekerleri oluyor. Ancak artık sunum ve işlevselllik anlamında alternatifler ortaya çıkmaya başlamış durumda.

lavantalı kutular

lavantalı kutular

Atölye Bahar markası da hoş kokulu lavantalı kutuları kapı kollarına asılabilecek şekilde dekoratif bir hale getirerek sunuyor. Ayrıca dilediğiniz renk ve desen seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Uğur Böcekleri

Fidan Nikah Şekerleri kataloglarında en fazla tercih edilenler arasında deniz yıldızı şeklinde nikah şekeri modeli yer alıyor.

uğur böceği

uğur böceği

Uğur böcekli nikah şekerleri, deniz kabuklu nikah şekerleri ve kelebekli nikah şekerleri gibi modelleri tasarlamakta olan firmada daha pek çok farklı modeli bulabilirsiniz. Bakırköy’de yer alan bu firma 300 TL ve üzeri siparişlerinizde Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat yapıyor.

Hoş Kokulu Taşlar

Hoş kokulu taşlar, kutulu nikah şekerleri, kolonya ve sabun şişeleri ile birlikte lavanta keselerini de bulabileceğiniz Harikalar Adası siparişlerinizi en geç 2 hafta içerisinde adresinize teslim edebiliyor. Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo seçeneği sunmakta olan Harikalar Adası Maltepe’de yer alıyor.

Mercan Şekerleme

Bisiklet şeklindeki nikah şekerlerini seviyorsanız ve pembe renginden de hoşlanıyorsanız Beyazıt’ta yer alan İnci Mercan Şekerleme firması sizler için en ideal adres olacaktır. Bisiklet tasarımı dışında porselen nikah şekeri modellerine de kesinlikle göz atmalısınız.

Özel Günlerde Nikah Şekerleri

Nikah şekeri konusunda alternatif bir tarz arıyorsanız son yılların vazgeçilmezi olan bez çantalara göz atmalısınız. Özel gününüzü ifade edebilmesi açısından Cream-İst tarafından tasarlanmış olan gelincik çiçeği figürlü bez çantalar dilediğiniz motifi bastırabileceğiniz şekilde üretiliyor. Bahar aylarında düğün yapıyorsanız kadın misafirlerinizin bu fikrinize bayılacağından emin olabilirsiniz.

Makyaj Çantaları

Masal Dükkan, bünyesinde pek çok farklı ürünü barındıran bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle aynalı nikah şekeri modelleri firmanın en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

makyaj çantası

Gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz aynalı hediyelikler makyaj çantalarınızda saklayabileceğiniz boyutlarda üretiliyor.

Nikah Şekeri

Bardak altlığı şeklinde nikah şekerleri arıyorsanız MeYou firmasının kataloglarına göz atabilirsiniz. Üzerine kendi istediğiniz motifleri bastırabileceğiniz bu bardak altlıklarını evlerinizde ya da ofislerinizde de şık bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Kaktüs Nikah Şekeri

Alternatif nikah şekeri arayan çiftlerin son yıllarda tercih ettikleri arasında sukulentler yer alıyor. Minimasal firması kaktüs şeklindeki nikah şekeri ile misafirlerinizin etkileneceği tasarımlara imza atıyor.

Pembe ve Siyah

Vosvos nikah şekeri, vosvos tutkunu çiftler için ideal bir seçenek oluyor. Vosvos nikah şekerleri Volkswagen Klasik Beetle 67 Model arabasından esinlenerek tasarlanıyor. Pembe, siyah, sarı, kırmızı ve lacivert olmak üzere 5 farklı renkte üretilebiliyor.

Lavanta Kokulu Kolonya

Son dönemlerde çiftler tarafından en fazla tercih edilenler arasında şişe şeklindeki nikah şekerleri yer alıyor. İçerisine istediğiniz kokuyu koyabileceğiniz modeller genellikle lavanta kolonyası ve yasemin kolonyasından üretiliyor. Eğer değişik bir koku arıyorsanız iğde, mandaline gibi alternatif kokular da kullanabilirsiniz.

Hoş Kokulu Sabunlar

Hoş kokulu sabun kokularından hoşlanıyorsanız rengarenk tasarımlara sahip olan sabun nikah şekeri modellerini The Sabun firmasından satın alabilirsiniz.