Nikah Şekeri Firmalarına Sorular

Düğün organizasyonunuzun kusursuz olması için çabalarken her konuda gerekli özeni göstermeniz gerekiyor. Nikah şekeri firmanız ile anlaşma yapmadan önce ise sormanız gereken birtakım kritik sorular yer alıyor. Bu soruları firmanıza sorarak daha sonraki dönemlerde ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları ve aksilikleri engelleyebilirsiniz.

nikah şekeri

nikah şekeri

Nikah Şekeri Fiyatı Nedir?

Nikah şekeri için anlaşma yapmayı düşündüğünüz firmanın fiyat politikaları hakkında mutlaka detaylı bir bilgi alın. Firmanın sizlere sunmuş olduğu ödeme seçeneklerini öğrenin ve bu konuda sizler için ne tür alternatifler yaratabildiklerini tespit edin. Diğer yandan firmanın paket uygulamaları olup olmadığını, kaç kişilik sayılar için bu paketlerin geçerli olduğu gibi detayları öğrenin.

Teslimat Yapılıyor mu?

Sipariş vermiş olduğunuz nikah şekerlerinin düğününüzden ne kadar süre önce teslim edildiğini mutlaka öğrenmeniz gerekiyor. Düğün hazırlıklarınızı yaparken son derece yoğun günler yaşayacağınız için düğün tarihinden çok önce bir teslimat söz konusu olur ise gereksiz bir kalabalık yaratılmış olur. Diğer yandan ise düğün tarihinin bir gün öncesine kadar hala teslim edilmemiş olan nikah şekerleri de yetişmeyecekmiş hissi yaratabileceği için strese girmenize yol açabilir.

nikah şekeri seçimi

nikah şekeri seçimi

Ürünler Transfer Ediliyor mu?

Siparişlerinizin hangi gün teslim edileceği gibi aynı zamanda ne şekilde teslim edileceği de önemlidir. Anlaşma yaptığınız nikah şekeri firması ürünlerinizi kargo ile mi gönderecek, kendileri mi teslim edecek yoksa elden teslim almanız mı gerecek bunu detaylı bir şekilde öğrenmelisiniz. Aşırı yoğun olacağınız için elden teslim almanız sizi zorlayabileceği için kargo yöntemi ile ürün transferi yapan firmaları tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Ürün Boyutları Nelerdir?

İnternet üzerinden nikah şekeri seçtiyseniz ve online olarak alışveriş yapmayı düşünüyorsanız ürünlerin görsellerine bakarak karar vermeyin. Ürünün gerçek ebatlarından mutlaka bir tane örnek isteyin.