Neon Nişanlık Modelleri

Her sene farklı bir trend ortaya çıkıyor ve insanlar da bu trendler doğrultusunda düğün ya da nişanlarında ne giyeceklerini belirliyorlar. Son dönemlerin trendi ise neon renkler.

Renkleri Dilediğiniz Gibi Kullanın

Neon renkli kıyafetlerin en önemli özelliklerinin başında, elbiselerde başka hiçbir işleme gerek duyulmaması. Kadınlar, seçecekleri nişanlıklar ile herhangi bir ekstra detaya ihtiyaç duymadan diledikleri gibi ilgi çekici görünüme erişebileceklerdir. Nişanlıklar arasında seçim yaparken öncelikli olarak vücuda en uygun olacak nişanlık tarzını öğrenmek gerekiyor. canlı renkli olan nişanlık, beğenilmeyen tarafları gizlerken beğenilen tarafları öne çıkartacaktır. Örneğin nişanlık seçimi yapacak kişinin omuzları genişse askısız bir model seçmeli, kalçaları genişse uçuş uçuş, kabarık etekli bir nişanlık kullanmalıdır.

neon nişanlık modelleri

Çılgınlığınızı Modellere Yansıtın

Bu renkler herkesin tercih edemeyeceği renklerdir. Neon renkli bir nişanlık ile kadınlar klasiğin dışına çıkacak ve ilgiyi tamamen üzerine çekmeyi başaracaklar. Çapraz bağlamalı, önü kısa arkası uzun modeller, büstiyerler, asimetrik kesimler bu tarz renkler ile kullanılabilmektedir. Kadınlar, kendilerine en uygun olacak nişanlık modellerini bu mutlu günlerinde rahatlıkla tercih edebilirler.

Doğru Kombin Nasıl Yapılır?

Kadınların büyük bir kısmı neon renkleri kullanmak istese de bunları nasıl kombinleyeceğini bilemediği için tercih edemiyorlar. Abiye nişanlık kullanmak isteyen kadınlar, bunları neon renkli aksesuarlar ile kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi ise zıt renkleri doğru bir şekilde kullanmak. Çünkü yapılacak yanlış seçimler sonrasında renklerin zıtlıkları birbirine yakışmayacaktır. Dolayısıyla renklerin mutlaka birbirine yakışması gerekecektir.

Dekolte Seçimi

Bu dönem genel olarak düz ve sade etekler moda haline geldi. Ancak prenses tarzı bir model seçmek isteyen kadınların bunun yerine balık modeli tercih etmesi gerekmekte. Abiye kullanırken dekolte seven kadınlar özellikle de desensiz kumaşlar ile bu isteklerini yerine getirebilirler. Nişanlığın görüntüsünü çok daha zarif bir hale getirmek için ufak dekolteler ta da derin yırtmaçlar seçilebilir. Burada önemli olan şey ise yırtmaç ve dekoltenin birlikte kullanılmaması. Özellikle de derin yırtmaçların kullanıldığı nişanlık modellerinde ekstradan geniş dekoltenin kullanılmaması gerekiyor.

neon nişanlık modelleri