Müziğiniz Hangisi?

Tango, vals, dans, nostaljik, yabancı, Türkçe pop, Türk sanat müziği, Greek ve İbranice şarkıların yer aldığı geniş repertuara sahip eğlenceli program sunmakta olan High Life Orkestrası adına Ari Aliciyan ile sizler için konuştuk.

High Life Orkestrası’ndan

Orkestramız yaklaşık 15 yılı aşkın süredir sektör içerisinde birlikte çalışmış ya da çalışmaya devam eden profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

düğün müzikleri

düğün müzikleri

Yaptıkları işten keyif alarak hayatını sürdüren ekibimiz misafirlerine almış oldukları bu keyfi yansıtarak onların da enerjik ve keyifli hissetmesini sağlayabilmektedir.

Neden Sizi Tercih Etmeliler?

Çiftler evlilik hazırlıklarını yaparken çok farklı nokta ile uğraşmak durumunda kalabiliyorlar. Bu zor süreç içerisinde ise pek çok farklı problem ile karşılaşabiliyorlar.

müzikler

müzikler

Organizasyonların müzik kısmında ise kendilerine tamamen sorunsuz ve kaliteli bir hizmet vereceğimizi garanti ediyoruz. Orkestra ya da DJ seçimi konusunda çiftlerin gecelerini daha keyifli ve enerjik bir hale getirebilecek hizmetleri sunuyoruz.

Fiyat Aralıklarınız

Çiftler artık bütçelerini belirledikten sonra hızlı bir şekilde fiyat karşılaştırmalarını yapabiliyorlar. Bilgiye erişimin kolay olması sayesinde organizasyonların fiyatlarının belirlenmesi daha kolay yapılabiliyor.

müzik

müzik

Bizler ise fiyatlarımızı belirlerken her zaman çiftlerin ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Fiyat performans açısından ise Türkiye’de en iyi müzik hizmetini sunmaya çalışıyoruz.

Çiftlere Zaman ve Mekan

Evlilik dönemindeki çiftler ile sürekli olarak empati kurmaya çalışıyoruz. Çiftlerin yaşları, sosyal kültürel durumları ve müzik zevkleri konusunda kendilerinden detaylı bilgi edinerek hareket ediyoruz.

müzikler

müzikler

Zaman ve mekan gibi konularda karar vermeden önce çiftlerimiz hakkında tüm bilgileri topluyor ve onların ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Böylelikle unutulmaz gecelerinde daha anlamlı saatler geçirmeye başlayabiliyorlar.