Muhteşem Düğünler İçin Öneriler

Otelde düğün yapmayı mı düşünüyorsunuz? İstanbul’da en iyi otellerde yapabileceğiniz birbirinden keyif dolu, zevk alabileceğiniz farklı düğün konseptleri ile beraber siz de düğünlerinizi muhteşem düğünler için uygun otellerde gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı 8 otel önerisinden tercih yapmak sizlere bırakılıyor.

Dedeman Kapalı Otel

Düğün mekanları arasında bulunan Dedeman İstanbul, Esentepe, Şişli adresli yerde olup, Sonbahar ile kış sezonunda evlenecek çiftlere uygun kapalı bir otel olup, en iyi şekilde düğün hizmetini sizlere sunar. Dedeman İstanbul’da düğün yapmış olan bazı çiftlerin yorumları:

Zeynep Mulvalı: “Hayatımızın en önemli ve en özel gününü en muhteşem şekilde gerçekleştirmemizi sağladılar. Şiddetle tavsiye ediyoruz.”

peri masallarındaki gibi düğün

peri masallarındaki gibi düğün

Pınar Ceylan Akbalık: “Mükemmel hizmet ve mükemmel eğlenceliydi. Verilen her kuruşa değer. Tavsiye ederim.”

Deniz Kenarı

İstanbul’un Sarıyer – Kireç burnu Sahili’nde bulunan İstanbul Vilayetler Ev, hem açık hem de kapalı düğün yapma seçenekleri mevcuttur. Kapalı mekânda yemekli kapasitesi 250 kişi olup kokteyl kapasitesi ise bu rakamın 2 katı değerindedir.

Burada düğün yapan Lale Öz’ün yorumu: “Deniz kenarı, uygun fiyat, yeni tesis, açık hava düğünü istiyorum ama ya yağmur yağarsa, diyorsanız; Teras Restoran aradığınız yer olabilir.”

Kapalı Düğün Mekanı

Mövenpick Hotel İstanbul, İstanbul’un 4. Levent ve Büyük Dere Caddesi’nde yer alan iki şubesi bulunan oteldir. Kapalı düğün mekanı arayanların otel tercihinde tercih edebilecekleri adresi olanbu adreste, kapasite ise ikram türünüze bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Yemekli bir düğün için 390 işi; kokteyl tipi için 500 kişi, kokteyl prolonge tercihi olacak ise 450 kişiye kadar ağırlama yapılır.

masal gibi düğünler

masal gibi düğünler

Ortaköy Boğaz Manzarası

İstanbul’un Avrupa yakası taraflarında Ortaköy’de bulunan Ortaköy Princess, Boğaz manzarasıyla düğün etkinlikleri için hem açık hem de kapalı mekan sunuyor. Açık hava kapasitesi 350 kişi olup kapalı alanda ise 400 kişiye kadar ağırlama yapabiliyor. Yemek değil, kokteyl düşünülüyor ise 500 kişiye kadar bu sayı arttırılabilir.

Anadolu Yakası

Yemekli düğün tercihi olduğu gibi İstnabul’un Anadolu yakasında bir otelde düğün yapmak isteyenler için, The Green Park Hotels Pendik bulunuyor. Yoğunluk olarak şehir dışından misafirlerin en rahat şekilde ulaşabilecekleri The Green Park Hotels Pendik’te en iyi organizasyonu yapabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek sayıda konaklama kapasitesi bulunan bu otelde, davetliler için toplu rezervasyon da verebilirsiniz.

Hem açık hem de kapalı düğün seçeneği sunan The Green Park Hotels Pendik, sorun yaşamadan istediğiniz kalabalıkta düğün yapabileceğiniz bir oteldir.

düğün için oteller

düğün için oteller

Bakır Köy

İstanbul’un Avrupa Yakasında son dönemlerde popülerleşen ilçesi Bakırköy, düğün mekanları açısından popüler olmaya başladı bile… Bakırköy’de bulunan Titanic Port ile çiftler, en güzel düğün mekan seçimini bu otel ile yapabiliyorlar. Titanic Port Bakırköy Hotel, manzarası hem denizi hem de şehrin tamamını görecek şekilde olduğu gibi 250 – 300 kişi aralığında davetliyi kapsayan şekilde bir düğün mekanıdır.

İstanbul Hotel

İstanbul’da Avrupa yakasında bulunan WOW İstanbul Hotel, kapalı bir düğün mekanı sunuyor. Convention Center özelliği bulunan WOW İstanbul Hotel, hiçbir şekilde kapasite konusunda sorun yaşatmadan geniş bir alanı sizlere açabiliyor. Her bütçeye uygun biçimde düğün paketleri hazırlayan WOW İstanbul Hotel ile siz de tüm ihtiyaçlarınıza özel bir paket oluşturabilir ve en iyi şekilde düğün mekanınızı seçebilirsiniz.

By Otel

İstanbul Anadolu Yakası’nda Kozyatağı’nda bulunan By Otel İstanbul, hem açık hem de kapalı düğün mekanı sunuyor olup kapasite olarak yemekli ya da kokteyl olmasına göre değişkenlik gösteriyor. 650 ile 800 kişi arasında bir kapasitesi olan bu yerde, bahçesi olduğu için kır düğün havasını da katabilirsiniz.