Masum Bir Geline Dönüşmek

Şık bir gelin olabilmek ve tarzınızı belirleyebilmek için yalnızca bir gelinlik ile yetinemezsiniz. Düğün temanız ve aksesuarlarınız bir bütün halinde olmalıdır. Bu tarzlar arasında masumiyeti ön plana çıkartmak istiyorsanız tavsiyelerimize göz atmalısınız.

Dekolteli Gelinlik

Masum gelinlik modelleri arıyorsanız seksiliği ikinci plana atmalısınız. Kabarık etekli prenses modeli gelinlikler bu konuda sizler için ideal olacaktır. Dekoltenizi kapatabilmek için şık danteller kullanabilirsiniz. Bütün dikkatleri yüzünüze, gelin makyajınıza ve saçınıza çekmeye özen gösterin.

masum gelin

masum gelin

Masum Gelin

Masumiyetinizi, gençliğinizi ve tazeliğinizi simgeleyebilmek için yanınıza küçük bir nedime alabilirsiniz. Evlenerek açmış olduğunuz bu sayfanın temizliğini ve saflığını simgeleyecek olan şirin bir kızı gelin gibi giydirerek yanınızda tutabilirsiniz.

Çiçek

Masum gelin denildiği zaman akla ilk olarak elde tutulan beyaz bir buket gelir. Krem rengi ve uçuk pembe çiçekleri de kullanabilirsiniz. Dağınık bir düzenleme ile öylesine derlenmiş gibi duran doğal buketleriniz ile masumiyeti yakalayabilirsiniz. Gelin buketinizde ise pastel renkler kullanmanızı öneriyoruz.

masum gelin çiçeği

masum gelin çiçeği

Gelin Topuzu

Duvak kullanmak yerine fiyonk şeklindeki saç aksesuarları kullanabilirsiniz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkartacak olan fiyonklar aynı zamanda çocuksu bir ifadeyi de yüzünüze yerleştirecektir. Fiyonku gelin topuzunuza ve dağınık saçlarınıza yerleştirebilirsiniz. Bunun dışında bel, omuz ve etek gibi bölgelerde de fiyonk kullanabilirsiniz.

Ayakkabı Modelleri

Gelin ayakkabısı seçerken beyaz dışında renklere karşı da açık fikirli olun. Ladylike modası ile hayatımıza giren zarif ayakkabı modellerinin su yeşili, somon rengi ya da mavi olanlarını kullanabilirsiniz.