Locca Garden ile Muhteşem Bir Kır Düğünü

Özellikle de romantik çiftlerin düğün tercihi çoğu zaman kır düğününden yana oluyor. Ancak ilk baharın değişken hava koşulları çiftlerin istedikleri gibi bir düğün yapmalarına engel olabiliyor. Locca Garden ise çiftlerin isteklerini yerine getirmek ve düğünü sorunsuz bir şekilde devam ettirmek adına hizmet veriyor. Üstelik mekanın müşteri portföyü her geçen gün memnun müşteriler ile genişliyor.

 

Çifte Özel Hizmetler

Birçok mekanın aksine Locca Garden standart paketler yerine çiftlere özel düzenlemeler yapıyor. Çiftler mekan ile irtibata geçtikten sonra yapılacak işlemlerin tamamı kalem kalem düzenleniyor. Şu an İzmir’de hiçbir işletmede bulunmayan raylı sistem burada bulunuyor. Böylece kötü hava koşulları bile düğünü sekteye uğrayamayacak. Açık havada başlayan düğünler, yağmur ya da kötü hava koşulları sonrasında sona ermeyecek, kısa sürede kapanacak tavan ile birlikte hiçbir sorun meydana gelmeden kaldığı yerden devam ediyor.

 

Güvenle Yapılan Kaliteli İşler

Düğün ile alakalı sektörlerde ön planda olan şey hiç şüphesiz ki güvendir. Çünkü çiftlerin daha sonrasında sorun yaşamamak adına mutlaka güvendiği firmalar ile çalışması gerekiyor. Konseptin kır düğününe uygun olması, çiftin isteklerinin doğru bir şekilde yerine getirilmesi gibi konular Locca Garden’ın en fazla önem verdiği konulardan bir tanesi. Mekanın deneyimli elemanları çiftlerin düğünleri için istedikleri şeyleri belirliyor. Sonrasında da bunların yerine getirilmesi adına gerekli olan her şeyi yapıyor. Bunun sonucunda da ortaya çiftlerin tam anlamıyla istediği tarzda kır düğünleri çıkmış oluyor.

$296306_10150294887618194_719728193_7769648_3223787_n

Düğün Menüsü Hazırlığı

Düğünde çiftlerin sevdikleri ile birlikte sevecekleri tarzda menüler hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında mutlaka çift ile iletişime geçiliyor. Çiftin öncelikleri belirlendikten sonra düğün menüsü hazırlıklarına başlanıyor. Böylece düğünün her bir aşamasında çift ile iletişime geçilecek, herhangi bir sorunun ortaya çıkması da böylece engellenmiş olur.

 

Mekan Tasarımı

7 dönüm arazi üzerine kurulu olan mekan, özel olarak tasarlanmıştır. Böylece Locca Garden’a giren kişiler tam anlamıyla kır düğünü konseptini yaşamış olurlar. Şehre 15 dakika uzaklıkta olmasına rağmen gürültü ve kalabalıktan uzak olan mekan ağaç ve çiçekleri ile insanlara istemiş olduğu muhteşem ambiyansı da yaratıyor.