Kulüpte Evlilik

Düğün mekanları, birbirinden farkı olarak günümüzde şekillenmiş olup evlenmek isteyen gelin ve damat adaylarının düğün mekanı seçimlerinde onlara yardımcı oluyor… Birçok davetiyeler ile davetlilerinizi misafir edebileceğiniz açık alandan kapalı alana kadar seçeneklerin gerçek anlamda bol olduğu düğün mekânları vardır. Seçebileceğiniz kulüp ve davet alanları gibi birçok seçimlerinizi de kendiniz yapabilirsiniz.

Manzaraya Karşı Evlilik

İstanbul ya da İzmir… Büyük şehirde evleneceğiniz zaman, dikkat etmeniz gereken bir nokta var: Kulüp ve davet alanlarını neredeyse tamamı, şehrin en büyük manzarasına sahip alanlarda kurulmuş gözükür. Bu sayede boğaz manzarası karşınızdayken, evleneceğiniz zaman ‘evet’ demenin keyfi başka olacaktır…

manzaraya karşı evlilik

manzaraya karşı evlilik

Düğününüzü akşamüstü saatlerinde organize edebilir ve hava kararmadan manzaranın tadını çıkartabileceğiniz şekilde, harika bir düğün eğlencesi yapabilirsiniz. Düğün eğlencesinde yorulan davetlilerin ise, muhteşem manzaranın tadını çıkartacakları şekilde dinlenmelerini de bu sayede sağlarsınız.

Rahat Gelinlik Seçimi

Düğün mekanınızın seçimini eğer ki kulüp ve davet alanları gibi bir alanda organize ettiyseniz, bildiğiniz gibi bu gibi yerlerde çok geniş olmayan bir alan olduğundan, olabildiğince rahat hareket etmeniz gerekir. Gelinlik ile bunu her ne kadar zor bir şekilde gerçekleştirecek olsanız da, siz de gelinliğinizi rahat hareket etmek adına en uygun şartlarda seçebilirsiniz.

Kalem etek modelleriyle bu tarz yerlerde eğlenebilir ve rahat edebilirsiniz. 2015 gelinlik trendleri arasında bulunan sade bir abiye elbise ile, en iyi gelinlik modeli olarak gözüktüğünden seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Damat Adaylarının Tercihi

Sonbahar modasında var olan tüvit bir takım ile siz de eşinize yakışır şekilde damatlığınızı giyebilirsiniz. Sade gelinliğinin yanında uyum sağlayacağınız bu takım ile beraber düğün mekanına yakışacak olan en iyi çift olmayı bu sayede başarabilirsiniz. Birçok renk ve çeşitli desenlerde bulunan tüvitler sayesinde siz de üstünüzde duracak bu takımın Retro bir görünümüyle sonbahar – kış aylarında en doğru seçimi yapmış olabilirsiniz.

kulüpte evlilik

kulüpte evlilik

Masa

Şaşalı ya da daha üstün şekilde tasarlanan otel veya özel mekânlarda ki masa tasarımlarının dışına çıkarak, kitaplardan yardım alın. Gelişi güzel şekilde masaüstünde süsleyeceğiniz kitapların dekoruyla beraber mumda kullanabilir ve ayrı bir hava katabilirsiniz. Dış mekanda bir düğün olacak ise, şalların sandalyeler üstünde olmasını sağlayarak ayrı bir konforu da bu sayede davetlilere sunabilirsiniz.

Kulüp Performansı

Nikâhınıza katkı da bulunacak olan şey, canlı müzik olmalıdır. Orkestranın sunacağı müzikler sayesinde, gece boyunca ayakta kalacak ve canlı müzik, düğününüze yakışır müzikler ile ortama hoş bir renklilik katacaktır.