Kış Düğünlerine Özel Çekimler

 

Çiftlerin büyük bir kısmı düğünlerini genel olarak yaz aylarında yapmayı tercih ederler. Çünkü hava güzeldir ve tam anlamıyla istenilen tarzda bir düğün yapılır. Ancak şimdilerde çiftler kış aylarında da düğünlerini yapıyorlar. Ve fotoğraf çekimlerini de buna göre gerçekleştiriyorlar.

 

Karın Büyüsünü Hissedin

Düğünün nerede yapıldığının bir önemi yok. İster bir otelin balo salonunda ister kış bahçesinde yapılırsa yapılsın fark etmez düğün fotoğrafı çekimleri için karın güzelliğinden yararlanabilir. Çift karın içerisinde gezerken arkalarında fotoğrafçı ortaya muhteşem pozları çıkartacaktır.

 

Birbirinize Sarılın

Soğuk havalarda dış bir mekanda fotoğraf çekimi yapmak hiç de kolay değil. Burada önemli olan şeylerden bir tanesi güzel bir battaniye. Çiftler birbirine sarılırken fotoğrafçılar da yaşamları boyunca hatırlayabilecekleri tarzda güzel pozları yakalarlar.

 

İçinizi Isıtın

Sıcak çikolata, çay ya da konyak. Bu soğuk havada çiftler içlerini ısıtacak bu içecekleri aldıktan sonra kendilerini dışarıya atarlar. Güzel bir park ya da ormana gidildikten sonra çiftler çekimlerini yaparken hiçbir şekilde üşümeyeceklerdir. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile istedikleri her yere gidebilirler. Böylece kış aylarında olsalar dahi istedikleri tarzda pozlarla fotoğraflarını çekebilirler.

 

Kayakçı Çiftlere Özel

Nasıl ki yaz düğünlerinde tarihi yerler ya da parklar kullanılıyorsa aynı şekilde kış aylarında da çiftler kendilerinin en fazla beğendiği yerlerde fotoğraflarını çektirebilirler. Kayak yapmaktan hoşlanan çiftler mekan tercihlerini en popüler kayak merkezlerinden yana kullanıyor. Özellikle de kayak yapmak kişiler için bir hobi ise kesinlikle bu tarz bir fotoğraf olmalı. Üstelik çift kayak yapmayı bilmiyorsa da sorun değil, yalnızca poz vermeleri yeterli.

Kış-Düğün-Fotoğrafları-3

Kış Aksesuarları ile Poz Verebilirsiniz

Soğuk havalarda poz veren çiftlere en beğendikleri aksesuarlar eşlik edecektir. Sevimli renkli çizmeler ya da güzel bir kürk ile gelinin görünümü çok daha güzel bir hale gelebilir.

 

Düğün Fotoğraflarında Bunlara Dikkat

Soğuk havalarda düğün fotoğrafı çektirirken en önemli şeylerden bir tanesi doğru fotoğrafçıyı seçmek. Çünkü zaten soğuk olan havalarda bir de vakit kaybettiren fotoğrafçılar ile uğraşmak kişileri zor durumda bırakabilir, fotoğraf çekiminin gergin bir ortamda yapılmasına neden olabilir.