Kır Düğünü İstiyorum Ama Nerede ?

 

Kır düğünleri, özellikle de son dönemlerde en fazla kullanılan konseptlerden bir tanesi olarak biliniyor. Böyle olunca da yeni evlenecek çiftlerin büyük bir kısmı da evlenmek için mekan seçimi yapmaya başladıkları zaman önceliklerini kır düğünlerine veriyor. Düğün planları her zaman oldukça yoğundur. Bu yoğunluk içerisinde ise seçim yapma oldukça zor.

 

Cemile Sultan Korusu

İstanbul Anadolu Yakası içerisinde en fazla tercih edilen yerlerden bir tanesi olan Cemile Sultan Korusu; Kandilli’de bulunuyor. Oldukça güzel bir boğaz manzarasına sahip olan mekan, çiftleri yeşilliklerin içerisinde karşılıyor.

 

Cemile Sultan Korusu

 

Qubbe Bahçe

 

En fazla beğenilen kır düğünü mekanları içerisinde bulunan Qubbe Bahçe, Sarıyer’de bulunmakta. Kokteyl tarzı davetlerde 2000, yemekli düzende ise 1200 kişi burada keyifli bir şekilde vakit geçirebiliyor. Kusursuz bir kır düğünü için en fazla tercih edilen mekanlardan bir tanesi olan Qubbe Bahçe; güzel bir organizasyon ile çiftlere istediklerini verebiliyor.

 

Qubbe Bahçe

 

Atapark

 

Çok güzel bir bahçe ve deniz kenarındaki konumu ile benzersiz bir mekan olan Atapark, Avcılar’da yer alıyor.

 

Atapark

 

Urza

 

Son zamanlarda en fazla tercih edilen kır düğünü mekanlarından bir tanesi olan Urza, İstinye’de. Yemekli bir düğün yapmak isteyen kişiler için 700 kişiyi ağırlayabilen mekan, gerek güzelliği gerekse yardımsever ekibi ile neden bu denli fazla tercih edildiğini de ortaya koymayı başarıyor. Mekan çiftlerin isteklerine bağlı olarak özel olarak organize ediliyor.

 

Urza

 

Event Garden

 

Sarıyer’de bulunan Event Garden; şehrin içerisinde çiftleri doğa ile baş başa bırakmayı başarıyor. Burada düğün yapmak isteyen çiftlerin çok sıcak olmayan bahar dönemlerini tercih etmeleri, hayallerindeki düğünü yapmalarını sağlayacak.

 

Event Garden

 

Bahar Country

 

Sarıyer’de yer alan diğer bir kır düğünü mekanı ise Bahar Country. Kır, orman ve havuz seçeneklerini bünyesinde barındıran mekan sayesinde çiftler nasıl bir düğün istiyorsa bunu diledikleri gibi gerçekleştirebiliyorlar.

 

Bahar Country kır düğünü

 

Mihrabat Korusu

 

Yemekli düğünler için 1000 kişilik kapasitesi olan mekan Kanlıca tepelerinden çiftlere ve düğüne gelen kişilere orman, boğaz ve İstanbul manzarasını sunmayı başarıyor.

 

Mihrabat Korusu

 

Korupark İstanbul

 

Bahçeköy’ün en güzel yerlerinden bir tanesinde bulunan Korupark, mükemmel görünümünün yanı sıra kadrosu ile de çiftlerin en fazla tercih ettiği yerlerden bir tanesi.

 

Korupark İstanbul