Kır Düğünü İçin En İyi Mekanlar

Bahar ve yaz aylarında birçok çiftin düğün mekanı adına en fazla istediği konseptlerin başında kır düğünleri geliyor. Açık havada, yeşillikler içerisinde bulunan bu mekanlar sayesinde çiftler sevdikleri ile hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde vakit geçirebiliyorlar. Yapmaları gereken tek şey ise onlara en uygun mekanı bulmak.

 

Gözde Mekan Cemile Sultan Korusu

Yalnızca Anadolu yakasındakiler değil tüm İstanbul’daki çiftlerin en beğendiği mekanların başında gelen Cemile Sultan Korusu, Kandilli sırtlarında bulunuyor. Mekan manzarasının yanı sıra organizasyon konusunda da son derece başarılı.

363b

Kusursuz Kır Düğünlerinin Adresi Qubbe Bahçe

Son dönemlerin popüler mekanlarından bir tanesi olan Qubbe Bahçe, eksiksiz bir kır düğünü isteyen çiftlerin isteklerini yerine getiriyor. Yemekli düzende 1200 kişiyi, kokteyl düzeninde ise 2000 kişiyi ağırlıyor.

lifepark-1024x420

Bahçe Ve Deniz İç İçe

Denizi ve bahçeyi tek bir yerde görmek isteyen çiftler şimdilerde tercihlerini Atapark’tan yana kullanıyor. Avcılar’da bulunan bu mekan deniz manzarasına karşı kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin en gözde mekanları arasında yer alıyor.

8840_kir (24)

Samimi Düğünler İçin Urza 

Kendi evinin bahçesindeymişçesine bir kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin yolu Urza’dan geçiyor. Oldukça doğal olan bu mekan çiftlerin istekleri doğrultusunda düzenlenebiliyor. Böylece gelin ve damat tam anlamıyla kendi istedikleri tarzda rüya gibi bir düğün ile dünya evine girmiş oluyor.

urza3

Şehrin İçinde Sessiz Bir Ortam

Sarıyer’de bulunan Event Garden, şehrin içerisinde olmasına rağmen insanlara huzur veren mekanlardan bir tanesi olarak öne çıkıyor.

Event-Garden

Kır Düğünü Denilince Akla Gelen İlk Yerlerden Biri

Bahar Country, insanların kır düğünü konusundaki tercihlerinin başındaki yerlerden bir tanesi. İstanbul gibi her yeri kalabalıklar ile dolu olan bir yerde böylesi bir mekan oldukça zor bulunuyor.
bahar-country-kır-düğünü-mekanları-5

Boğaz Manzaralı Mihrabat Korusu

İkinci köprünün ayağında bulunan bu koru yemekli düzende 1000 kişiye varan kapasitesi ile rakiplerinden bir adım öne çıkmayı da başarmış oluyor.

103_1392664286_mihrabat-korusu

Korupark İstanbul da Hayalleri Süsleyen Kır Düğünü

Bahçeköy içerisinde yer alan Korupark İstanbul, ziyaretçilerine filmlerdekini aratmayan romantiklikte bir kır düğünü sunmayı başarıyor.

5b0b8ce35291f4ceb46a22a6ec5e68ab1cf9f8cf2afbaecfb608833a1d87a3e3