Kına ve Bekârlığa Veda Organizasyonu

Kına gecesi, eskiden günümüze kadar klasik olarak yapılırken artık organizasyon firmaları tarafınca çok daha profesyonel ve başarılı şekilde organizasyonlar gerçekleştiriliyor. Kına gecesi organizasyonunda, her şeyin yenilenmiş ve eski geleneklere göre uygun şekilde gelin adayları için yapılması gerçekleştiriliyor. Bunun için organizasyon firmaları en iyi şekilde iş başında olurken, bu alanda İstanbul’da kendini kanıtlamış 7 farklı kına organizasyon firması bulunuyor.

Kına Ekibi

Kına gecesi günü içinde olması gereken tüm hizmeti almanız gereken organizasyon firmaları arasında bulabileceğiniz Kına Ekibi ile İstanbul içi siz de kına gecenizin en güzel şekilde geçmesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yönde gelin kınası, bindallı, kına kıyafetleri, zenne, kına süslemeleri, hint kınası, kına müziği ve kına töreni, kına takımı, oryantal ve kına mumu… Dana ne istersiniz ki!

ekip

ekip

Yeditepe Kına Ekibi

Kına gecesi organizasyonlarında köklü firmalardan biri olan Yeditepe Organizasyon Kına Ekibi ile büyük bir deneyimi davet edebilirsiniz… Hem siz hem de yakınlarınızı ilgiyle karşılayacak bu ekip ile gece boyunca eğlenmeme gibi bir durumunuz olmayacak bile! Dans şovlarından kınaya özel müzikler, süslemelerden ikramlara, kına mumlarından kına takımlarına kadar her şey sizler için var oluyor, kına gecenizde!

Kına Organizasyon

Kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarının bu yönde ki istekleri artık profesyonel ekipler tarafından karşılanıyor. Her şeyin tek tek yapılması, hem çok zahmetli hem de çok masraflı olurken bu alanda doğru bir organizasyon firmasıyla çalışarak başarılı bir kına organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Kınacım Kına Organizasyon, işini doğru bir biçimde yaparken sizlere sunduğu kına paketinde; gelin kınasından hint kınasına, kına kıyafeti ya da bindallı giyiminizi sağlarken, kına süslemelerinizi ve kına müziğinizi ayarlıyor. Ayrıca paket içinde dâhil olan kına takımı ve mumu, oryantal ile zenne şov hizmetleri bulunuyor. Bunların yanı sıra misafirlere özel ikramları da yine bu organizasyon gerçekleştiriyor.

organizasyon

organizasyon

Masal Davet

Kına gecesinde kaftan giyecek, kına yapılacak, gelin tahtında özel fotoğraflarınız olacak, kına müzikleri, dans şovları ve kınaya özel aksesuarlarınız olacak… Böyle bir organizasyonu tek bir paket halinde sizlere sunan Masal Davet Organizasyon ile beraber, siz de kusursuz bir kına gecesine hazır mısınız?

Kınası Kına

Kınası Kına organizasyonu, Bahçelievler’de bulunuyor olup sizlere kına gecesi paketinde kına tahtı, gelin kaftanı ve damat kostümü sunarken; kına tepsisi ile sepetlerini, kına taçlarını, el mumlarını, volkan ve davul şovları, özel halay mendilleri ve kemerlerini sunuyor. İstediğiniz mekânda kına gecesi organizasyonunuzu sizler için özel olarak hazırlıyor.

Rengarenk Kına

Bir zamanlar kendileri için yaptıkları kına gecesi organizasyonlarını sonraları birçok gelin adayları için yapmayan başlayan Rengarenk Kına Organizasyonu, hiçbir şekilde bu yönde bir organizasyon hizmeti vermezken bir anda gelen taleplerle çok iyi paketler hazırlıyor ve özel kostümlerin var olduğu kına geceleri hazırlıyorlar…

kına gecesi

kına gecesi

Lora Kına Davet

İstanbul – Avcılar’da bulunan Lora Kına Davet Organizasyon ile siz de kına gecenizde gelin adayı olarak, en iyi şekilde organizasyonunuzun tam takır olmasını gerçekleştirebilirsiniz. Mekana uygun ekibiniz olarak sizlere özel kına paketleri hazırlanacaktır. Prenses kına tahtından cibinliğe kadar, yer minderinden 4 kişilik kına ekibiyle harika dans şovlarına kadar… Gelin kaftanı, bindallı, Hürrem ya da Prenses kostümü gibi birçok seçenekler bulunuyor… Damat kaftanı ya da cepken ve fes, davul şovları ile dans gösterileri… Tamamı tek bir pakette sizlere sunuluyor.

Kına Gecesi Fiyatı

Çeşitli organizasyon firmalarının birbirlerine bağlı olmayan paketlerinde farklılıklar gözükebilir. Her organizasyon firması, kına gecesine özel yaptığı organizasyon için hamamda ya da teknede gibi seçenekleri de sunarak, paketlerinde büyük değişikliklere kadar genişletilmiş paketler sunabiliyor.