Kına Gecesi ve Bekârlığa Veda

Gelin adayları için bekârlığa veda partisi ve kına mekânları çok farklı yerlerde ve detaylı araştırmalarla incelendi. İstanbul’un en güzel ve gözde bekârlığa veda partisi mekânlarına artık ulaşmanız çok kolay.

İstanbul Kuruçeşme

Ortaköy- Kuruçeşme arasında yer alan Koru İstanbul, boğaz manzarası ile ünlü. Yemek menüsü ise mükemmel. Eğlencenin tadını çıkaracağınız harika bir yerde özellikle bekârlığa veda partinizi düzenleyebilirsiniz. Özel yapım dondurmaları ise harikadır.

kuru çeşme

kuru çeşme

Qubbe

Son dönemlerde en popüler kına gecesi mekânları arasında yer alıyor. Müzikler eşliğinde yemek ve içecek servisler. Bindallı, tefler ve kına tepsisi ile farklı kına gecesi eğlencesine tanık olacaksınız. Sizlere muhteşem bir manzara sunulacak.

İncirli Mado

Bakırköy’de yer alan İncirli Mado özellikle son dönemlerde tercih edilen yerlere arasında. Kafenin yanı sıra özellikle eğlence mekânı. Lezzetli ikramlar eşliğinde çok güzel bir organizasyona tanık olacaksınız.

Beyaz Düş

Maltepe Küçük Sahil Yolu üzerinde harika bir mekan. Konsept ve süslerle harika süslenmiş bir yerde kına geceniz mükemmel geçecek.

sahil

sahil

Lüfer Tekneler

Teknede kına gecesi ise son dönemlerde çok popüler. Her organizasyonu bulabileceğiniz eşsiz eser.

Fuat Paşa Yalısı

Gösterişli mekanları sevenlere uygun. Tüm kına gecesi organizasyonu eşsiz şekilde sunulur.

Premium Labella Semiramis

Avrupa yakasındadır. Kına yakma ve her şey dâhil sizlere büyük sürprizler sunar. Masalsı bir gece sizleri bekleyecek.

By Otell İstanbul

Mekan ile önemli olan tüm kına gecesi paketi sizlere dâhil edilir. Kına gecesi ayrıntıları sizlere eşsiz güzelliklerle sunulur. Modern tasarımlar ve gelenekleri harika şekilde yaşayacaksınız. Hatıralarda eşsiz güzellikler sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle güzel bir gece için şimdiden en güzel mekânları araştırmaya başlamalısınız. Güzelliklerin sergilendiği gece sizleri bekliyor.