Kına Gecesi Masrafları

Kına gecenizde özellikle bütçenizi zorlamadan güzel bir gece geçirmek istiyorsanız önerilere dikkat etmelisiniz. Öneriler ile bütçenize uygun ve ekonomik bir kına gecesi yapabilir ve ömür boyu güzel anıları bırakabilirsiniz. Sevdiklerinize harika bir kına gecesi yaratmanız mümkün.

kına gecesi

kına gecesi

Kına Gecesinde Kişi Sayısı

Kişi sayısı özenle seçilmeli. Sevdiklerinizin olacağı bir gecede daha rahat edersiniz. Kimseyi kırmadan çok özel davetli listesi hazırlayın. En sevdiğiniz ve değer verdiklerinizi çağırmayı unutmayın.

Mekan Seçimi

Kına gecesinde özellikle mekanın seçimi de bütçeniz için gerekli. Sizler için önerdiğimiz yerleri inceleyerek hesaplı kına gecesi mekanlarını bulmanız mümkün. Bütçenize uygun olarak canlı bir fasıl seçebilirsiniz. Kendi müziklerinizi CD ile dinletebilirsiniz. Farklı ve güzel mekanlarla harikalar yaratabilirsiniz.

mekan

mekan

Kına Gecesinde İkramlar Nasıl Olmalı?

Kına gecesinde özellikle ikramlara dikkat edin. Minik açık bir büfe çok uygun. Kuru yemiş ise kına gecesinin en önemli lezzeti. Kına gecesinde her zaman dikkatli bir menü listesi hazırlayın. Sevdiklerinizle önemli olan eğlencedir.