Kına Gecesi Malzemeleri

Kına gecesi aksesuarları ve bekârlığa veda gecesi malzemeleri özellikle ayrıntılı şekilde düzenlenmeli. Bindallılar, kına gecesinde dağıtılacak hediyeler, kına gecesi setleri ve her şey düşünülmeli.

Kına Kıyafetleri

Kına kıyafetleri arayanlar için harika bir yer. Simelya kına kıyafetleri ile harika bir kına paketine sahip olacaksınız. Firma sayfasında her şeyi detaylı görebilir ve kargo ücretiniz ise bedava. Model ve hediyelik eşya seçenekleri çok geniş. Zevkinize uygun her şeyi bulacaksınız.

kına elbisesi

kına elbisesi

Hennsa Home

Kına gecesi kıyafetleri ve taçtan hazırlanmış kına tepsisi o geceyi daha güzel hale getirecek. Kadıköy de bulunan yer çok güzelliklerle dolu. Seçtiğiniz kıyafete özel her şeyi bulabilirsiniz. Hediyeler, kına sepetleri, keseler ve aklınıza gelecek her şey.

kına tepsisi

kına tepsisi

Ada Moda

Kına gecesi elbiseleri bulacağınız harika bir mekân. El işçilikleri ile süslenmiş harika kıyafetler. Yakalı kaftanlar ve el işlemesi elbiseler özellikle moda. Kına gecesi özellikle ayrıntılarla hazırlanır.

Kına Evim

Kına hediyelikleri arıyorsanız harika bir yer. Mumluklar aynalar, sepetler. Takı kutuları ve en güzel hediye seçenekleri. Bindallı almak ya da kiralamak ise özel seçenekleriyle. Kına sepetleri, el gülleri ve konuşma balonları ile harika bir gün yaratacaksınız. Kına gecesinde ne lazımsa tek bir adreste bulabilirsiniz.

kına sepeti

kına sepeti

Galeri Özcan

Şişli Feriköy’de yer alır. Harika taşlarla istediğiniz tasarımları yaptırabilirsiniz. Kına taçları ve sepetleri ise özellikleri ile sizleri büyüleyecek. Farklı konseptlerle güzel bir geceyi şimdiden planlayın.

Parti Dükkânım

Aksesuar seçiminde özellikle kına gecesinde çok dikkatli ve ayrıntıcı olmalısınız. İstediğiniz her çeşidi bulabileceğiniz bir adres. Değişik tasarlanmış süsler, çerçeveler sizleri bekliyor. En güzel gününüz için her ayrıntıyı iyi şekilde düşünmelisiniz. Hatıralarınızda harika sürprizlere yer ayırın.