İzmir’in Gözde Kır Düğünü Mekanı

Ege’nin güzel şehri İzmir’de kır düğünü yapmak isteyen ancak istediği tarzda bir mekanı bulamayan çiftlerin imdadına Çitlembik Bahçe yetişiyor.

 

İşini Seven Kaliteli Bir Firma

Çiftlerin düğün mekanı ile alakalı yaşamış oldukları en büyük sorunların başında bu konuda profesyonel olmayan firmalar ile çalışmak geliyor. Çünkü bu tarz firmalar çiftlerin isteklerini hiçbir şekilde yerine getiremiyor. Bunların aksine Çitlembik Bahçe yapmış olduğu işi seviyor ve bu konuda ilerlemek adına ciddi bir şekilde çabalıyor. Böyle olunca da Çitlembik Bahçe’de yapılan düğünlerin tamamı çiftleri yüzde yüz memnun edecek tarzda hazırlanmış oluyor. Bir önceki memnun çiftin sonucu da bir sonraki çifti etkilemeyi başarıyor.

62883286

Kalıplarınızın Dışına Çıkın

Şimdilerde kır düğünü denildiği zaman insanların akıllarına gelen belli başlı kavramlar bulunuyor. Dolayısıyla çiftler de bu kavramların dışına çıkmadan düğünlerini yapmak zorunda kalıyorlardı. Ancak şimdilerde Çitlembik Bahçe ile birlikte bu durumda ciddi değişimler meydana gelmeye başladı. Burada çiftler yapacakları her şeyde hiç olmadığı kadar özgürler. Çiftler yalnızca yapmak istedikleri şeyleri belirliyorlar. Gerisini gerçekleştirmek ise konusunda uzman kişilere kalıyor.

dugun_salonu_374_527b861552b96

Düğün Paketinde Neler Bulunuyor?

Düğün paketi içerisinde ne olacağı çiftin kendi isteğine bağlı. Volkan gösterileri, orkestra, kırmızı, masa süslenmesi, profesyonel fotoğraf çekimi gibi detaylar zaten klasik paketlerin içerisinde yer alıyor. Bunların yanı sıra çiftler kendi düğünlerinde istedikleri şeyleri belirttikleri takdirde bunlar da harfiyen yerine getirilebiliyor. Ayrıca mekan içerisinde çiftin ve yakınlarının kullanabileceği bir alan da mevcut.

 

Mekanın Mutfağı ve Yemek Menüsü

Aynı düğün paketinde olduğu gibi yemek konusunda da çiftler ne istiyorlarsa onlar hazırlanıyor. Çiftler düğün öncesinde aileleri ile beraber mekana gelerek ürünlerin tadımlarını yapabiliyorlar. Sürekli denetlenen bu mutfak içerisinde ister 100 ister 1000 kişilik olsun fark etmez; bütün yiyecekler büyük bir özenle hazırlanıyor.

 

Düğün Günü Çifte Yapılan Yardımlar

Burada düğünlerini yapan çiftlerin düğün öncesinde ya da esnasında yaşayacakları her bir sorun ile alakalı çözüm konusunda uzman kişiler tarafından gerçekleştiriliyor. Burada çiftler ile bire bir ilgilenen yetkili personel bulunmakta.