İsteklerinizi Karşılayacak Düğün Mekanını Bulun

Düğünü için en uygun mekanı bulmak adına çalışmalarına başlayan pek çok çift daha istedikleri tarzda bir mekan bulamadan bu işten sıkılırlar. Bunun sonunda da onlara hiç uygun olmayan bir yeri seçerler.

 

Neden Grand Haliç Restaurant?

2008 yılında açılan mekan genel olarak insanların istekleri düşünülerek hazırlanmıştır. Buraya gelecek kişiler nereye otururlarsa otursunlar çok rahat bir şekilde sahneyi görebilirler. Pek çok farklı yerde ciddi miktarlara yapılan ekstra hizmetler burada ekonomik fiyatlara yapılır.

23

Önemli Olan Çiftlerin Mutluluğu

Birçok farklı düğün mekanında insanların akıllarına takılan en önemli sorulardan bir tanesi organizasyon esnasında çiftlerin herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığı. Etkinlik esnasında garsonların kişileri rahatsız etmemesi, istenilen şeylerin hemen yerine getirmesi gibi konularda çiftlere çok önemli ayrıcalıklar tanınıyor. Böylece çiftler düğün için Grand Haliç Restaurant ile istenilen her türlü şey gerçekleştirilebiliyor.

liski_aa8bd8db-e18e-49d1-a569-782ded4b47d1_3_CBBC5954-106C-4720-94A7-F22B719EE7B6

Hizmet Paketi İçerisinde Neler Yer Alıyor?

Çiftlere verilecek hizmet otoparka girildikten sonra başlamakta. Var olan bütün işlemler burada yer alan profesyonel elemanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Gelin ve damadın karşılanması, müzik konusunda isteklerinin yerine getirilmesi, gelin yolu, nikah, barkovizyon gösterisi, ilk dans, pasta kesimi, takı merasimi düzenlenmesi, misafirlerin ağırlanması ve daha sonrasında araçlarına yönlendirilmesi; restaurant tarafından sağlanan hizmet paketinde bulunmakta.

grandhaliç

Düğün Günü Çifte Yardımcı Olunuyor Mu?

Çiftlerin düğün esnasında en fazla zorlandıkları konuları başarılı bir şekilde gidermek adına konusunda uzman personeller bulunuyor. Organizasyon esnasında çiftin rahat etmesi adına her türlü istek kolaylıkla yerine getiriliyor. Böylece düğün günü çiftler yalnızca kendilerine konsantre olacak ve hiçbir olumsuzluk ile karşılaşmayacaklar.

 

Mönüler Nasıl Hazırlanıyor?

Genel olarak restaurantın büyük bir özenle hazırlamış oldukları menüler bulunuyor. Bununla birlikte çiftler eğer isterlerse düğünleri ile alakalı kendi beğendikleri yemekleri hazırlatabilirler. Restaurantın mutfağı ISO 22000 ve ISO 9001 belgelidir. Böylece insanlar akıllarında hiçbir soru işareti kalmadan yemeklerini hazırlatabilirler. Mönü fiyatları 45 TL’den başlamaktadır. İçeriğine bağlı olarak mönü fiyatları değişim göstermektedir. Bununla birlikte çiftler eğer isterlerse pasta seçenekli özel organizasyonlar büyük bir özenle yapılabilir.