İstanbul’da Havuz Başında Eşsiz Düğün Mekanları

Yaz ve ilkbahar dönemlerinde çiftlerin seçebileceği birçok farklı düğün konsepti bulunuyor. Seçeneklerin çok fazla olmasından dolayı da diledikleri bütçeye göre en uygun olacağına inandıkları mekanlar arasından seçimlerini yapabilirler.

 

Havuzbaşı Kır Düğünü İçin BluVert

Tarabya Koru bölgesi içerisinde bulunan BluVert, son dönemlerin gözde havuz başı mekanlarından bir tanesi. Yemek düzenli bir düğün yapmak isteyen çiftler için 400 450 kişilik bir kapasitesi bulunan mekanın açık hava kokteyl kapasitesi ise 600.

Bosphorus Palace Hotel

Bahçe Manzaralı Dalyan Club

Havuzbaşı olmasının yanı sıra yeşillikler içerisinde olması ile de büyük bir beğeni topluyor. Yeşil ve mavinin birleştiği mekanlardan bir tanesi olan Dalyan Club, kokteyl düğünler için 1000 kişiyi yemekli düğünler için 500 kişiyi ağırlayabiliyor.

dalyan_6

Sınırsız Hizmetlerin Adresi İstanbul Marriott Hotel Asia

Anadolu yakasında bulunan çiftlerin son zamanlarda en fazla beğendiği yerlerden bir tanesi olan İstanbul Marriott Hotel Asia, açık ve kapalı salonları ile çiftlere istedikleri şeyleri vermeyi de başarıyor. Kış aylarında kapalı balo salonunda 550 kişi ile yapılabilecek düğünlerin yanı sıra isteyen kişiler havuz başında 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Çiftler buraya geldikleri zaman otelden istedikleri tüm imkanlardan da yararlanabiliyor.

a33e579df9e04942be1757209d75e25d

Şehir Merkezinde Kusursuz Bir Mekan İTÜ Maçka Havuz Başı

Düğününü havuz başı konseptinde yapmak isteyen ancak bunun için şehirden çok fazla uzaklaşmak istemeyen çiftler İTÜ Maçka Havuz Başı’nı seçebilirler. Kapalı ve açık alanı bulunan bu mekanı kış aylarında kullanmak isteyen çiftler 120 kişilik kapalı alanda misafirlerini ağırlayabilirlerken isteyenler de yaz aylarında 440 kişilik havuz başı alanında misafirlerini ağırlayabilir. Fiyatlar misafir sayısına ve menüye bağlı olarak değişim gösterebilir.

main-itu-macka-havuzbasi-1393154407

Çiftlere Özel Hizmetleriyle Marma Otel İstanbul

Havuz başı düğün konseptini gerçekleştirmek adına yaz aylarına kadar bekleyen çiftler, daha sonrasında bunun için en uygun seçenekler arasından Marma Otel İstanbul’u tercih edebiliyorlar. Maltepe Üniversitesi Marmara Eğitim Köyü Yerleşkesi içerisinde yer alan otel havuz başı kokteyl düzeninde 750 kişi, yemekli düzende ise 450 kişi kapasiteli. Bununla birlikte düğün paketi dahilinde Marma Spa içerisinde gelin hamamı ve masaj indirimli olarak sunuluyor.

photo-gallery-wedding-1-l