İstanbul İçerisindeki Kır Düğünü Mekan Fiyatları

İstanbul, yeni evlenecek çiftlere pek çok anlamda oldukça fazla kolaylıkla sağlamaktadır. Öyle ki çiftler burada istedikleri gibi düğün yapmak adına pek çok farklı mekanı inceleyebiliyor ve bu mekanlar arasından seçimlerini yapabiliyorlar.

 

Kır Düğünü Mekanlarında Kaç Kişi Ağırlanabilir?

Kır düğünü için hazırlanmış mekanlar genel olarak açık alanlardır. Böyle olunca da pek çok mekan oldukça geniş bir misafir alanına sahiptirler. Ortalamaya bakıldığı zaman yemekli bir düğün yapılmak istendiği zaman 150 ila 3500 kişi, kokteyl düğünlerde ise 200 ila 6000 kişi ağırlanabiliyor. Yani çok fazla sayıda davetli olan düğünler için kır düğünleri tercih edilebilir.

 

Standart Paketlerin Ortalama Fiyatları

Fiyatlar düğünün yemekli mi yoksa kokteyl mi olacağına bağlı olarak değişim gösteriyor. Ancak genel olarak standart yemekli paketler için 40 TL ile 200 TL, kokteyl düğün paketleri içinse 20 ile 150 TL fiyat ödemesi yapılıyor. Bu paketlerde temel hizmetler yer almakta, istenilecek her ek hizmet için farklı fiyat ödemeleri talep ediliyor.

 

Sarıyer’in Gözdesi Garden Fiesta

Kokteyl düğünlerinde 6000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen mekanın yemekli düğünler içinse kapasitesi 3500 kişi. Hafta içi yapılacak nikah kokteyl menülerinde fiyatlar 40 TL’den başlarken yemekli düğün paketlerinde ise kişi başı 65 TL’den başlayan fiyatlar insanlara sunulmakta.

dugun_yapalim_66148baf

Ada Düğünleri İçin Ada Beach Club

Heybeliada’da bulunan Ada Beach Club, isteğe bağlı olarak misafirleri Bostancı’dan alarak yine buraya bırakıyor. 250 kişi ve üzeri bir düğün yapılacaksa her şey dahil kişi başı 140 TL ücret ödeniyor.

013

Deniz Manzaralı Kır Düğünleri İçin Atapark

Muhteşem bir deniz manzarasına sahip olan bu mekanın açık hava kapasitesi oldukça yüksek. Burada düğün yapmak isteyen çiftler ise düğüne gelecek kişi sayısına bağlı olarak indirimli fiyatlardan faydalanabilirler.

8840_kir (24)

Çiftlerin İsteklerini Karşılayan Mekan Düğün Çiftliği

Anadolu yakasının gözde düğün mekanlarından bir tanesi olarak öne çıkan Düğün Çiftliği, çiftlerin isteklerine bağlı olarak açık ve kapalı mekanları ile hizmet vermekte. Alkol servisi yapılmayan mekanda fiyatlar düğün pastası dahil olarak 48 TL’den başlıyor.

kelebek-çiftliği-10