İlginç Gelin Araba Modeli

Klasikleşmiş düğün konseptlerinden ve gelin arabalarından sıkıldıysanız doğru yerdesiniz! Kişisel zevkleriniz ve kararlarınız doğrultusunda seçebileceğiniz birbirinden ilginç gelin arabası fikirlerinin tamamına ayrı ayrı bayılacak ve bu gelin arabası fikirlerine sahip olmak isteyeceksiniz.

Fayton

Fayton, nikah dairesi önünde sizleri bekleyen misafirlerinizi şaşırtmanın en etkili yollarından birisidir. Bembeyaz atların çektiği ufak bir kutunun içerisinden eşiniz ile birlikte inmeniz sizin de unutamayacağınız romantik bir an olacaktır. Ufak bir harcama yaparak kiralamış olduğunuz at arabasını da süsleyerek gelin arabanızı günün atmosferine uygun bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Bu faytonun uzun yıllar boyunca eşiniz ile aranızda misafirlerinizin arasında konuşulacağından emin olabilirsiniz.

fayton

fayton

Bisiklet

Doğaya karşı aşırı hassas ve saygılı olan, modern ve biraz da hayata karşı esprili duruşu olan bir çiftseniz klasik bir gelin arabası kiralamak yerine bisiklet tercih edebilirsiniz. Gelinliğinize dikkat etmek şartı ile nikah salonunuza kısa bir mesafe kala bineceğiniz şık bisikletiniz ile herkesi hayretler içerisine düşürebilirsiniz. Fakat bu tür bir tercih yapmak istiyorsanız mevsim şartlarının uygun olduğundan ve yerlerin çamursuz olduğundan emin olmalısınız!

bisiklet

bisiklet

Otobüs Gelini

Otobüs gelini deyince aklınıza evinizin önünden otobüse binerek düğününüze doğru gitmek gelmesin. Bunu sağlayabilmek için yapmanız gereken tek şey gelin arabası kiralayan şirketlerden bir otobüs kiralamak ve düğün konseptinize uygun olarak tasarlamak olacak. İçerisine tüm yakın arkadaşlarınızı doldurabileceğiniz bu otobüs nikah dairesine gideceğiniz saatten 3 ile 4 saat önce yola çıkarak otobüs içerisinde ufak çaplı bir parti vermenize imkan tanıyacaktır. Nikah dairesi önünde aniden duran süslenmiş bir otobüsten inen bir grup insan emin olun görenleri kesinlikle şaşırtacak bir etkiye sahiptir.

otobüs

otobüs

Sepetli Motor

1950’li yıllarda moda olan nostaljik bir görünüme sahip olan bu sepetli motor modelleri eğer Güney Amerika turuna çıkmayı düşünen bir çiftseniz sizler için ideal olacaktır. O dönemin ruhunu en iyi şekilde dışarıya bu sepetli motor modelleri ile yansıtabilirsiniz.

Tramvay

Alternatif bir seçim yapmak istiyorsanız ve düğün fotoğraflarınızın unutulmaz olmasını istiyorsanız düğün arabası olarak tercihinizi nostaljik bir duruşa sahip olan tramvaydan yana yapabilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınız ile birlikte tramvaya binebilir, eğlenceli saatler geçirirken ise birbirinden farklı fotoğraflar çekebilirsiniz.