Hayatınızın En Özel Kıyafeti

Gelinlik modelinizin vücut tipinize olan uyumu, kullanılması gereken kumaşın sizi yansıtabilmesi.. Tüm bunlar düğün telaşınız içerisinde sizlere oldukça zor gelen sorular olabilir. Bu soruların aklınızdan kaybolması için Dera Moda ile sizlere bir soru cevap köşesi hazırladık.

Dera Moda Nedir?

Dera Moda, sektör içerisinde yeni olmasına rağmen hizmet ve kalite anlayışı olarak sektör içerisinde ön plana çıkmayı başarmış olan bir firmadır. Referanslarımız ve müşterilerimizin memnuniyeti bizleri bugünlere getirmeyi başarmıştır.

dera moda gelinlik

dera moda gelinlik

Gelinlik Sizler İçin Nedir?

Dera Moda bir gelinliği her genç kızın en önemli rüyası olarak görmektedir. Bu sebeple gelin adaylarının eşsiz günlerini daha da renklendirmek ve unutulmaz kılmak için müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmanızdan Beklentileri Neler Oluyor?

Gelin adaylarına gelinlik konusunda A’dan Z’ye her konuda fikir vermeye çalışıyoruz. Gelinliğin modeli, duvak seçimi, ayakkabı seçimi, saç ve makyaj gibi konularda da tüm gelin adaylarının beklentilerine cevap vermeye çalışıyoruz. Burada en önemli nokta ise gelinlik seçimi konusunda yapmış olduğumuz yönlendirmeler oluyor. Gelinlik modelinin vücut tipine olan uyumu, kullanılacak olan kumaşın kişiyi yansıtabilmesi ve diğer konularda gelin adaylarımıza destek oluyoruz.

gelinlik

gelinlik

Showroom Modelleri

Dera Moda olarak kendimizi asla tekrarlamayacak olan modeller tasarlamaya çalışıyoruz. Gelen pek çok gelin adayı her zaman farklı olmayı istiyor ve bu bağlamda Showroom üzerinden seçim yapan müşterilerimizin fazla olduğunu da söylebiliriz. Bunun dışında kendi modelleri ile gelen ve farklı modelleri kombinlemek isteyen gelin adaylarına da yardımcı olarak özel dikim yapıyoruz.

Dera Moda Gelinlik Fiyatları

Her yıl yeni sezon gelinlik modellerimizde belirli dönemlerde %60 oranlarına kadar indirim uyguluyoruz. Yeni sezon gelinlik fiyatlarımız ise modelin işçiliğine ve kumaşın detaylarına göre 1800 TL ile 4500 TL arasında değişebiliyor.