Hayalinizdeki Düğünün Tek Adresi

Düğününü deniz kenarında muhteşem bir manzarada yapmak isteyen çiftlerin son dönemlerde en fazla tercih ettiği yerlerin başında Nanna Restaurant gelmekte. Çiftlerin burayı tercih etmeleri için oldukça fazla nedeni bulunuyor.

 

Neden Nanna Restaurant

Çiftlerin düğünleri ile alakalı mekan seçerken dikkat ettikleri şeylerin başında, düğün günü hiçbir sorun ile karşılaşmamaları için gerekli olan her şeyin profesyonelce yapılması gelmektedir. Aksi bir durumda gelin ve damat bir taraftan kendi hazırlıklarını yaparken diğer bir taraftan mekan ile alakalı işlemleri yapmak zorunda kalırlar. Nanna Restaurant ise profesyonel çalışanları ile düğün organizasyonlarını en muhteşem şekilde gerçekleştiriyorlar.

Nanna-Restaurant-Maltepe

Düğün Paketinde Neler Bulunuyor?

Restaurantta yapılacak düğün organizasyonun her aşamasında çift ile görüşülmekte ve onların istekleri doğrultusunda planlamalar yapılmaktadır. Gelecek konuklar kırmızı halı üzerinden düğün alanına varacaktır. Girişte kokteyl sonrasında özel olarak süslenmiş masalarına geçecek konuklar birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakabilecek. Yemek esnasında sınırsız yerli alkolsüz ve alkollü içecek tüketilebilir. Nikah masası ve bütün masalar porselen vazolar içerisinde canlı çiçekler ve taş payet bulunur. Canlı çiçekler mevsime göre özel olarak seçilmektedir.

5895032f9e3569db7b74fd739ff3da00291739a8d2f39ed36832424c78295fdf

Restaurantın Mutfağı Ne Kadar İddialı?

Gerek İspanya gerekse İtalya’nın en önemli Hotel zincirlerinde gurmelik yapan bir usta ise çalışan Nanna Restaurant bununla birlikte 76 kişilik ekibi ile yalnızca Osmanlı mutfağı değil aynı zamanda dünya mutfağından da en güzel örnekleri insanların beğenisine sunuyor.

NANNA3

Unutulmaz Bir Gün İçin

Evlenecek çiftlerin en güzel günlerini unutulmaz kılmak adına gerekli olan tüm hazırlıkları başarılı bir şekilde gerçekleştiren ekibi sayesinde kır düğünü yapmak isteyen çiftlere tam olarak istediklerini vermeyi başaran Nanna Restaurant, 3 farklı salon alternatifini çiftlere sunmakta. Şehir içerisinde doğa ile iç içe olmak isteyen çiftler, burada diledikleri tarzda bir düğün organizasyonu yaptırabilirler. Çiftler kafalarında yer eden her türlü nokta ile alakalı Nanna Restaurant ile iletişime geçebilirler. Daha sonrasında ise tüm dikkatlerini kendilerine yöneltebilirler. Çünkü istenilen her türlü detay burada yetkili personel tarafından gerçekleştirilecek ve çiftler sorundan uzak olarak hiç olmadığı kadar eğlenecekler.