Hangi Gelin Seti Seçilmeli?

Düğün öncesinde çiftler her bir detayı ayrıntılı olarak incelemeye özen gösterirler. Takılar ile alakalı gerekli randevular alınır, gelinlik için istenilen şeyler terzilere bildirilir. Sıra gelin seti seçmeye geldiği zaman ise gelinlerin kafaları karıştırır. Çünkü şimdilerde onlarca farklı gelin seti insanların karşısına çıkıyor. Yapılması gereken tek şey ise bunlar arasından doğru seçim yapmak. Aksi bir durumda yani abartılı bir makyajla pırlanta kullanımı sonrasında ne yazık ki istenilen görüntü ortaya çıkmayacaktır. Gelin adaylarının en mutlu günlerinde seçecekleri gelinlik, yanlış takı setleri ile gölgede kalacaktır. Dolayısıyla insanların yapmaları gereken şey diğer ayrıntılara nasıl dikkat ediliyorsa aynı şekilde gelin seti seçimi yapılacağı zaman dikkatli bir şekilde araştırmalar yapılmalı. Bu araştırmaların sonrasında ise gerek gelin adayına gerekse giyecekleri gelinliklere en uygun olacak tarzda gelin setleri içerisinden en doğru seçim yapılmış olacak.

Pırlantanın Büyüsü

Düğünü için straplez gelinlik tercih etmek isteyen gelin adayları omuzlarına dökülen dalgalı saçları ve sade makyajı ile pırlanta setleri kullanabilirler. Böylece bu mutlu günün bütün ışıltısı gelinin üzerinde olacaktır. Pırlanta setleri arasından seçim yaparken safir taşlı pırlantalar seçilebilir. Bu set sayesinde gelin adayı hem canlılık hem de hareket kazanmış olacaktır.

Hangi Gelin Seti Seçilmeli

Elmasın Ağır Görünümü

Vintage model bir gelinlik seçecek kişilerin en fazla zorlandığı konulardan bir tanesi nasıl bir set seçeceği. Böyle olunca da yapılması gereken şey ise elmas setleri seçmek. Özellikle de yuvarlak kesim ve eskitilmiş bir görüntüye sahip olan setler ile gelinlik tamamlanmış olacaktır. Satın alınacak vintage elmas setler buna uygun renkte bir ayakkabı ile kombinlenir.

İncinin Zarifliği

Genel olarak gelin adaylarının en fazla tercih ettiği takı setlerinin başında inci setler geliyor. Bu setlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi ise her bir gelinliğe uymasıdır. Fildişi, kırık beyaz ya da beyaz renklerdeki inciler arasından gelinler diledikleri seçimleri yapabilir. Ancak inci setler en çok V yaka gelinlikler ile çok yakışır. Satın alınacak inci sete uygun bir gelin ayakkabısı seçmeyi de ihmal etmemek gerekiyor.