Hamamda Kına Gecesi

Kına gecesi, gelin adaylarının kız arkadaşları ve sevdikleri ile geçireceği özel bir gün. O gün için farklı güzelliklerde planlar yapılır. Günümüzde çok çeşitli mekânlar bulunur. Her ayrıntı dikkatle incelenmiş ayrıntılarla harika bir mekânda kına gecenizi yapabilirsiniz.

Cağaloğlu Hamamı

Tarihi bir hamam olan Cağaloğlu Hamamı diğer mekânlardan çok farklıdır. Kına gecesi ve bekârlığa gecesi partisi birlikte yapılır. Hamamın içinde gelinin göbek taşında oynatılması, darbukaların çalınması ortamı daha güzel havaya sokuyor. Kese ve masaj servisi ile bedeniniz arınıyor.

cağaloğlu

cağaloğlu

Hürrem Sultan Hamamı

Son dönemlerde çok popüler oldu. Kına süslemeleri, kına takımı, kına müzikleri, kına mumu ve zenne şovları ile geceniz daha şenleniyor. Harika tatları ise sevdiğiniz arkadaşlara ikram ediyorsunuz. Tarihi güzellikler eşliğinde kına gecesi.

hürrem sultan

hürrem sultan

Tulipa SPA

Nostaljik müziklerle eğlenerek ve kişisel bakımınızı tamamlayarak geçireceğiniz bir gün olması için en doğru adres Tulipa SPA. Göbek taşı üzerinde meyvelerin sunulması, kına seremonisi, havuz başlarında şerbetlerin servisi ile harika bir gece. Masaj, buhar banyoları, kişisel bakımlarla düğüne harika şekilde hazırlanma imkânı.

Titanic Business

Sakin ve kişisel bakımların yer alacağı bir organizasyon. Otel konforunda harika bir tercih. Kına gecenizi daha mükemmel hale getirebileceğiniz bir ortam. Nezih bir ortamda en güzel görselliklerle dolu bir kına gecesi. Sevdiklerinizle çok güzel eğlenecek ve anılarınızı hatırlayacaksınız.

Elite World

Otelin içinde mermerden çok nezih bir Türk Hamamı var. Kına gecesi için geline ve misafirlere ayrılan odalarda kişisel bakımlar. Bakımın yanı sıra sürprizli eğlenceler. Kına gecenizin muhteşem olması için düşünülmüş tüm detaylar sizlere sunulur. Modern tasarımlar ve eşsiz güzellikler sizleri ayrıntılı hamamların güzellikleri ile bekliyor.