Hamam Sefası

Kına gecesi ya da bekârlığa veda partisi hangisini yapacağınıza önceden karar vermelisiniz. Her şeyin tam olması gereken mükemmel bir gece olmalı. Bütçenize uygun farklı eğlence mekânlarını bulabilirsiniz.

Kına Gecesi

Kına geceleri son dönemlerde dizilerin de etkisiyle canlanmaya başladı. Gelinler özellikle bir gece de olsa sultan olmak için harika elbiselere bürünüyorlar. Neşeli türküler daha çok hâkim. Duygu yüklü müzikler her zaman olduğu gibi var. Kına gecesi organizasyonu için mutlaka profesyonel bir yardım almayı unutmayın.

kına gecesi

kına gecesi

Hamam Sefası

Muazzam bir hamam sefasında her ayrıntı düşünülmeli. Düğün öncesi temizlenmek ve toksinlerden arınmak aslında bedenin daha sağlıklı olmasını sağlar. Türk Hamamı her zaman sağlık için faydalıdır. Hamam sefasında

hamam

hamam

Bekârlığa Veda

Bekârlığa veda partileri ise son dönemlerde yaygınlaştı. Eğlence daha fazla. Geleneksel kına gecelerine göre farklıdır. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla her türlü çılgınlığı yapacağınız ve güzel anılar bırakacağınız anlar. Modern bir geleneksel partiyi sizler harika organizasyonla yaşayacaksınız.