Çiftlere Özel

Düğünmevsimi.com evlenecek çiftler ile düğün sektöründe faaliyet gösteren firmaları buluşturan bir pazaryeridir. günümüzde evlenen her 2 çiftten biri internet üzerinde araştırma yaparak düğün organizasyonlarını planlamaktadır.

Amacımız, Evlenecek Çiftlerin düğün hazırlığını internet üzerinden planlaması ve Düğün mekanlarını ve firmalarının fırsat indirim ve avantajlarını , internet üzerinden web’den mobilden hızlıca ulaşmalarını sağlamaktır. Çiftlerimiz Üye mekan ve firmaların teklif formları arayılığıyla iletişime geçerek kendilerine en uygun tekliflere ulaşabilecek ve hem keyifli hem ekonomik bir düğün hazırlığı yapma fırsatını sitemizde bulacaktır.

Firmalara Özel

2003 ‘den beri internet üzerinde Türkiyenin En büyük Markalarına internet üzerinde iletişim ve pazarlama konularında danışmanlık ve proje Yürüten Mobitek, DüğüMevsimi.com üzerinden düğün sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların reklam ve pazarlama iletişimi kolaylaştıran bir pazaryeri oluşturmuştur. İnternet pazarlamasında öncü olan firmamız düğün mevsimi’nde yer alacak firmaların hertürlü tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini en uygun ve ekonomik olarak gerçekleştirmelerini yüzlerce çift’e en hızlı ve kolayca ulaşmasını sağlayacaktır.

Düğün mevsimi sitesinde yer almak isterseniz İletişim formunu doldurarak bizimle detaylı iletişime geçebilirsiniz