Güzel Gelin Saçları

Ruj, mendil, toka, telefon ve diğer aksesuarlarınız göz önünde bulundurulduğu zaman bir gelin çantası taşımak artık neredeyse zorunluluk diyebiliriz.

gelin saçı

Bütün gün boyunca yanınızda taşımak istediğiniz eşyaların sayısını minimum seviyelere indirmek ise daha rahat bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Gelin çantası modellerini seçerken bu çantanın acil durum çantası olmadığını mutlaka hatırlayın ve yalnızca yanınızda olması gereken eşyaları taşıyabileceğiniz ufak çantalar olması gerektiğini unutmayın.

Püsküllü ve Tüylü Çanta Modelleri

1920’li yıllarda Çarliston modası olarak adlandırılan uçuşan, dökülen tüyler, püsküller ile bayanların akıllarında yer eden bu moda günümüzde tekrar bayanlar tarafından kullanılıyor.

püsküllü çanta

O döneme ait olan ufak, püsküllü modeller adeta gelin çantası olmak için yaratılmış gibi duruyor. Rahatlık ve feminen duruşları ile modern gelinlerin ilk tercihleri arasında yer alan bu çantalar, 1920’li yılların havasını yansıtan tüylü, taşlı ufak şapkalar veya kafes duvaklar ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Özel Portföy Çantalar

Gündelik hayatınızda olduğu gibi gelinlik ve düğün aksesuarlarnızda da klasik bir çizgi ile modernliği bir arada birleştirmek isteyen biriyseniz sade, geometrik ve minimal şekilde olan tasarımlara göz atabilirsiniz.

portföy çanta

Özel bir akım etkisi altında olmadan özgür bir biçimde üretildikleri için en kolay bulabileceğiniz çanta çeşitleri bunlardır. Genel olarak portföy ve sapsız el çantası olarak üretilen bu modelleri elinizde yorulmadan hafif yapısı sayesinde kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Vintage Askılı Çanta Modelleri

Askılı çanta modelleri genellikle pek çok farklı çeşitte şık olarak üretilmektedir. Bütün gece boyunca elinizde çanta taşımak istemiyorsanız ve rahatınıza düşkün bir gelinseniz kesinlikle askılı çanta modellerine bakmalısınız.

vintage çanta

Vintage, portföy, modern nasıl bir çanta seçmiş olursanız olun zarif bir zincir ile çantanızı askılı bir hale de getirebilirsiniz. Fakat çantanızı seçerken mutlaka gelin olarak giyindiğiniz halinizi ve stilinizi göz önünde bulundurun. Üzerinde gümüş işlemeler yer alan bir gelinlik ile altın zincirli bir çanta takarsanız kötü bir görünümün oluşmasına yol açabilirsiniz.

Vintage Çanta Modelleri

Her dönem düğünlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Vintage çantalar bu sene de moda olarak karşımıza çıkıyor. İşlemeleri, pastel tonları ve nostaljik duruşları ile şık bir şekilde kullanabileceğiniz vintage çanta modellerini Fransız dantellerden üretilmiş olan bir gelinlik ile birlikte uyumlu olarak kullanabilirsiniz.