Gemide Muhteşem Bir Düğün

Son dönemlerde insanların düğün anlayışlarında ciddi değişimler meydana gelmeye başladı. Yurtdışında oldukça fazla çift tarafından tercih edilen gemide düğün konsepti şimdilerde ülkemizde de moda oldu. Bu konseptin ülkemizdeki en başarılı temsilcilerinden bir tanesi ise The Primetime Entertainment Cruise.

 

Firmanın Öne Çıkan Özellikleri

Yalnızca düğünlerde değil aynı zamanda toplantı ve eğlenceler için de özel olarak hazırlanmış gemi; açık hava güvertesi, üç barı, eğlence salonu, restaurantı ile aynı karada bulunan tüm hizmetleri bünyesinde barındırıyor. Geminin pek çok farklı gemi ya da karadaki alandan en büyük farkı ise İstanbul Boğazı’nda sürekli hareket halinde olmasıdır. Dolayısıyla kişiler buraya geldikleri zaman düğünlerini buradaki muhteşem manzara eşliğinde yapabiliyor. Üstelik buradaki tüm güvenlik konuları gemide bulunan personel tarafından sağlanıyor.

restoran1

Konforlu, Rahat Bir Düğün

Çiftlerin büyük bir kısmının şimdilerde düğünleri ile alakalı en büyük arzularından bir tanesi bu günlerini çok büyük bir keyif ile yaşayacakları bir mekan bulmak. Bu mekanın illa ki karada olması gibi bir şart da yok. Dolayısıyla hayatı boyunca bir kere evlenecek çiftler bunun için artık düğünlerini gemide gerçekleştirmek istiyorlar.

 

The Primetime Entertainment Cruise Tarafından Verilen Hizmetler

Burada düğününü yapmak isteyen çiftler için 3 farklı paket sunuluyor. Yani çiftler kendilerine en uygun olan paketler arasından seçimlerini yapabilirler. Standart paket içerisinde içkili yemek – kokteyl – DJ ve müzik bulunmaktadır. A+ Paket içinde standart paketin yanı sıra çiçek süslemesi, masa süslemesi, fotoğraf/video ve düğün pastası bulunuyor. VIP paketi tercih etmek isteyen çiftler içinse A+ paketin yanı sıra Bodrum’da çiftin bir gece yatta balayı hizmetinden yararlanması sağlanır. Bu 3 paketle birlikte isteğe bağlı olarak gündüz için düğün ve nikah kokteylleri de hazırlanabilmektedir.

 

Düğün Günü Yapılan İşlemler

Çiftlerin gemiye girdikleri andan itibaren onların ihtiyaç duyacağı her türlü ihtiyaçları adına profesyonel ekibimizden yetkili elemanlar hazır bulunmaktadır. Böylece düğün esnasında çiftler hiçbir sorun yaşamadan sevdikleri ile eğleniyorlar. Yapılacak düğün ile alakalı menü fiyatları ise yapılacak servise bağlı olarak değişmektedir.