Gelinlikte Seksilik?

Çoğu insan giymiş olduğu kıyafetler ile şık gözükmek ve dikkat çekmeyi ister. Mevzu bahis olan kıyafet gelinlik olduğu zaman ise kıyafetin seksilik dozunu iyi ayarlamanız gereklidir. Bunun için yapmanız gereken ise vücudunuzda beğenmiş olduğunuz ve güvendiğiniz noktayı ön plana çıkarmaktır.

Geniş V Yaka

Geniş omuzlu olduğunuzu ve göğüslerinizin fazla büyük olmadığını düşünüyorsanız derin bir V yakalı gelinlik modeli ile dikkatleri boynunuzdan aşağıya doğru çekebilirsiniz. Gizli destekli bir sütyen kullanırsanız, göğüs dekoltenizi de şık bir kolye ile süslerseniz seksiliği dozunda yakalamış olursunuz.

Sırt Dekolte

Siz yürüdüğünüz zaman tüm bakışların güzelliğinize çevrilmesi hoş bir duygu olmaz mı? Pürüzsüz, temiz ve hafif yanık bir sırtı zarif bir şekilde gözler önüne sermek istiyorsanız sırt dekolteli gelinlik modelleri giyebilirsiniz.

sırt dekolte

sırt dekolte

Kürek kemiklerinizi sergileyebileceğiniz modellerden, bele kadar inen bir dekolteye kadar seçiminizi dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Bu tür dekolteli bir gelinlik giymek için ise düğününüzden önce mutlaka cilt bakımı yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Bacak Dekolte

Ayak bileklerinizin ince olduğunu, bacak boyunuzun ise üst bedeniniz ile orantılı olduğunu düşünüyorsanız bacak dekolteli kısa gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Geleneklere karşı meydan okuyarak hoş görünümlü estetik bacaklarınızı gözler önüne sere bileceğiniz seksi bir gelinlik kullanabilirsiniz.

bacak dekolte

bacak dekolte

Daha güvenilir ve rahat edebileceğiniz bir model arıyorsanız ön kısımları kısa ve arka kısımları uzun olan gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bacaklarınızın daha hoş ve estetik gözükmesi için ise düğün tarihinizden en az 5 ay önce biraz bakım ve spor yapmanız yararlı olacaktır.

Göz Alıcı Silüet

Misafirlerinizin önünde dikkat dolu bakışlar altındayken dekolte sergilemek çok da kolay olmayacaktır. Eşinizin tarafları sizin ailenize göre biraz daha tutucu ise bu durum daha da zor olacaktır. Bu tür durumlarda dişiliğinizden taviz vermek zorunda değilsiniz. Sadece güvenilir dekolteli tarzlara yönelmeniz yeterli olacaktır. Örneğin kumaş altından vücudunuzun hatlarını belli eden ve her yeri kapalı olan gelinlikler giyebilirsiniz. Bu tür gelinlik modelleri güvenilir bir şekilde kendinizi rahat ve seksi hissedebileceğiniz modellerdir.