Gelinlik Modası

Moda dünyasını yakından takip eden ve moda aşığı bir gelin adayı iseniz bu özel günleriniz için alternatif düğün fikirleri konusunda sizlere hayır diyemeyeceğiniz birtakım önerilerimiz var. Günlük hayatınızda kullandığınız moda akımlarını ve markalarını düğününüzün en temel üçlüsü olan düğün pastası, nikah şekeri ve davetiyelerinizde kullanabilirsiniz.

Nikah Şekerleri

moda arsızı gelinler için nikah şekerleri

moda arsızı gelinler için nikah şekerleri

Bayanların genellikle mavi rengini oldukça fazla severler. Mavi renkli ufacık bir kutu ile birlikte bir evlenme teklifi bile alsalar kabul edebilecek kadar fazla sevebilirler. Dünyanın lüks ve lider mücevher markalarından birisi olan Tiffany, mücevheri çok sevmediğini düşünen ve kullanmayan bayanların bile büyük bir ilgi duyabileceği eşsiz güzellikte mücevherler üretmektedir. Eğer değişik nikah şekerleri arayışı içerisindeyseniz Tiffany & Co temasına sahip bir şeker büfesi yaratabilirsiniz.

Özel Tasarım Düğün Davetiyeleri

moda arsızı gelinler için davitiyeler

moda arsızı gelinler için davitiyeler

Moda dünyasında kadınlara ilk defa pantolon giydiren ve ilk mini eteği tasarlayan Fransız modacı Coco Chanel, zamanında modanın geçici olduğunu fakat stilin kalıcı olduğunu vurgulamıştır. Pek çok kadının hayatında büyük bir yer eden bu sözler günümüzde hala moda tasarımcıları tarafından kullanılmaktadır. Tasarlamış olduğu mini siyah elbiseler ile kadınların hayatını kolaylaştıran Coco Chanel, giyecek bir şey bulamadığınız zamanlarda siyah minik bir elbise giyebilmenizi sağlamıştır. Dünyaca ünlü marka olan bu ismin düğün davetiyeleri ile iddialı ve şık bir davetiye tasarlayabilirsiniz.

Özel Düğün Pastaları

moda arsızı gelinler için düğün pastaları

moda arsızı gelinler için düğün pastaları

Yıllardır değişmeyen Louis Vuitton monogramını nerede görürseniz etkilenirsiniz. Elinizde en şık Louis Vuitton çantalardan birisi olsa bile bir yenisini daha isteyebiliyorsunuz. Peki ya düğün pastanızda da Louis Vuitton dokunuşlarını hissedebileceğiniz sizlere söylesek? İnanılmaz ama gerçek. Düğün pastalarınızda artık Louis Vuitton’un o meşhur çanta modellerini kullanarak alternatif atıştırmalıklar ve pastalar yaratabilirsiniz.