Gelinliğinizi Eşsiz Kılın

Evlenecek olan kızların büyük bir kısmı internet sitelerinde, dergilerde gördükleri; her anlamda kusursuz görünen gelinlikleri ayrıntılı olarak incelemekte ve en mutlu günlerinde istedikleri gibi güzel görünmek istemekte. Muhteşem bir gelinliğe sahip olmak ise aslında tahmin ettiğinizden çok daha kolay.

 

Yaratıcılığınızı Konuşturun

 

Kadınların büyük bir kısmının gelinlik seçerken yaşadıkları en büyük sıkıntılardan bir tanesi, aslında tam olarak nasıl bir gelinlik istediklerini bilememeli. Bunu engellemek adına öncelikli olarak kendinizi dinleyin ve nasıl bir gelinlik istediğinizi belirleyin. Yaratıcılığınızı ön plana çıkartmanız sonrasında ortaya tam anlamıyla sizin istediğiniz bir gelinlik çıkacaktır. Bu gelinlik sayesinde de düğününüzde her zaman istediğiniz gibi kusursuz bir görüntüye erişmiş olacaksınız.

 

Gezin, Eğlenin

 

Bulunduğunuz yerdeki pazarlar ya da tuhafiyeciler aslında oldukça farklı fikirlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Üstelik buralara gitmenizin ardından kararsızlıklarınız da ortadan kalkmış olacaktır. Buralara gittiğinizde rengarenk kurdeleler, tüyler, tüller, taşlar arasından size hitap eden şeyleri alın. İlk başlarda aklınızda hiçbir şey olmayacak ve onlarca farklı çeşit arasından nasıl seçim yapmanız gerektiğini bilemeyeceksiniz. Ancak incelemelere başladığınız zaman aklınızda fikirler meydana gelecek ve bir anda beğendiğiniz şeyleri aldığınızı fark edeceksiniz.

 

güzel gelinlik

 

Gelinliğinizde Oynamalar Yapın

 

Klasik tarzda hazırlanmış olan bir gelinlik bile üzerinde yapılacak birkaç küçük oynama sonrasında istenilen muhteşem görüntüye erişecektir. Gelinliğin sırtına farklı detaylar eklenebilir, straplez olan gelinliğe sezonun modası olan danteller eklenerek kollar yapabilirsiniz. Böylece oldukça uygun fiyatlara satın almış olan gelinlikler tahmin edilenden çok daha güzel bir şekilde çıkabilir.

 

Elbiseyi Gelinliğe Çevirebilirsiniz

 

Mini ve beyaz bir elbise; kuyruklar, danteller ve tüller ile oldukça güzel bir gelinliğe dönüşebilecektir. Evinizde böylesi bir elbise varsa ve yaptığınız araştırmalar sonrasında kendinize uygun bir gelinlik modeli bulamadıysanız bu elbiseyi alarak güvendiğiniz bir terziye gidebilirsiniz. Aldığınız ya da terzinizin ekleyeceği parçalar sonrasında hem uygun fiyatlara hem de tam anlamıyla istediğiniz bir gelinliğe sahip olacaksınız. Bu aşamada yapmanız gereken en önemli şey ise aklınızda yer eden her türlü detayı terziniz ile paylaşmalısınız.