Gelinlere Ayakkabı Önerileri

Gelinlik seçiminden sonra en öncelikli konulardan birisi de gelin ayakkabısıdır. Gerek şıklık açısından gerekse rahatlık açısından ayakkabıların doğru olarak seçimi oldukça önemlidir.  Eğer yaz geliniyseniz önünüze bu konuda biraz daha fazla seçenek sunuluyor.

Ayakkabı Denemesi

Her ne kadar gelinler ayakkabı konusunda titizlik gösterse de zaman zaman gözükmeyeceğini sanarak pek de umursamayabilirler. Halbuki durum böyle değildir. Davetlilerin gelinlik sonrası bakacağı en öncelikle yerlerden birisi de ayakkabılardır. Bu nedenle olabildiğince farklı alternatifleri deneyerek seçim yapmaya çalışın. Böylelikle doğru olanı bulabilirsiniz.

gelinlere ayakkabı önerileri

gelinlere ayakkabı önerileri

Ayakkabı ve Gelinlik Uyumu

Ayakkabı seçiminde püf noktalara ihtiyaç duyuyorsanız eğer ayakkabı alırken gelinliğinizle çekilmiş bir fotoğrafınızı yanınızda götürebilirsiniz. Böylelikle bu konuda uzman bir kişiden yardım alırken daha gerçekçi fikirler elde etmiş olacaksınız.

Yazın Trendleri

Yaz sezonunda düğün yapacaksanız eğer o sezonun yeni trendlerini de değerlendirmeye özen gösterin. Önü açık, taşlı ve topuklu ayakkabılar bu sezonun olmazsa olmaz modelleri arasında başı çekiyor. Tabi siz yine de bu trendler arasından hem kendi tarzınıza yakışacak hem de rahat etmenize imkan sağlayacak modeli seçmeye çalışın. Netice de önünüzde hem eğlenceli hem de yorucu bir gece sizi bekliyor.

gelin ayakkabıları

gelin ayakkabıları

Yedek Ayakkabı Almayı Unutmayın

Gelinliğinizle uyum sağlayan ayakkabılar her zaman sizin için doğru tercih olacaktır. O nedenle seçimlerinizi bu kritere göre değerlendirmeniz gerekiyor. Topuklu modelleri seviyorsanız şayet öncelikle topukların dezavantajlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Netice sizi uzun bir gece bekliyor olacak. Bu gibi olumsuzlukları yedek bir çift ayakkabıyla ortadan kaldırabilirsiniz. Yanınızda getirdiğiniz bir çift babet veya sandalet ayakkabı sizi bu kötü durumdan hemen kurtaracaktır.