Gelinler İçin Saç Aksesuar Önerileri

Özellikle yoğun çalışan bir bayansanız ve gelin olacaksanız seçeceğiniz gelinlik için zamanınız olmayabilir. O nedenle siz de moda tasarımcılarından ve gelinlik evlerinden yardım alarak kendinize uygun modeli seçebilirsiniz. Ancak her şey tabi ki gelinlik seçimiyle bitmiyor değil mi? O nedenle gelinlik aksesuarları içinde yine bu gelinlik aldığınız yerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

modern gelinler için saç aksesuarları

modern gelinler için saç aksesuarları

Abartılı Aksesuarlar

Eğer abartılı bir tarzınız varsa ve düğün günü bu abartıdan uzaklaşarak daha sade olmak istiyorsanız tarzınızdan uzaklaşmanıza hiç gerek yok. Ya gelinlik de yada kullanılacak aksesuarlardan birinde abartıya kaçabilirsiniz. Örneğin: Gelinliğiniz abartılı ise sade aksesuar seçebilirsiniz. Ancak en doğru tercih gelinliğin sadeliğinden yanadır. Bu sayede büyük tüylü ve gösterişli şapkalarla gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Saçlarda Yeni Trend

Aslında modern kadınların birçoğu artık geçmişin izlerini taşıyan bir trend oluşturmaya çalışıyor. Bu geçmiş trendleri arasında en başı da vintage sevdası çekiyor. Bu tercihinizi duvak şekillerine de yansıtabilirsiniz.

saç aksesuarları

saç aksesuarları

Çiçekli Taçlar

Özellikle kır düğünü yapıyorsanız konsepte uygun en güzel aksesuar çiçek detaylı taçlar olacaktır. Taze çiçeklerden hazırlanan bu taçlar yardımıyla hem mekana uygun hem de tarzınıza uygun bir kombin yaratmış olacaksınız.

Uzmandan Yardım Alın

Saç modelinizi ve gelinliğinizi seçmiş olabilirsiniz. Ancak en doğru kararı yine bu konuda uzman olan bir kişi verecektir. O nedenle bulunduğunuz şehirdeki bir moda evinden de yardım alabilirsiniz.